ЧКФКЕП :: ПІЗНАЄМО ЗОЛОТІ ПРАВИЛА ФІНАНСОВОЇ ГРАМОТНОСТІ

ФІНАНСОВА ГРАМОТНІСТЬ – базова компетенція сучасної людини. Адже, ми живемо у світі, де гроші керують більшістю аспектів нашого життя. Без вміння керувати своїми фінансами ми ризикуємо опинитися в неприємних ситуаціях, обтяжливих заборгуваннях, а то й зовсім без засобів до існування.

З метою поширення серед студентів знань та навичок у фінансовій сфері, у гості до студентської родини коледжу завітали представники Чернівецького обласного управління акціонерного товариства «Державний ощадний банк України»: заступник керівника АТ Ощадбанк Наталія РУСНАК та начальник відділу електронної комерції Василь КОГУТ, які провели відкриту лекцію на тему: «ЗОЛОТІ ПРАВИЛА ФІНАНСОВОЇ ГРАМОТНОСТІ».

Під час лекції студентів ознайомлено з сучасними видами розрахункових та платіжних систем, основами інтернет-банкінгу, особливостями проведення розрахунків під час перебування за кордоном. Особливу уваги приділено основним правилам уникнення фінансових ризиків та особистої фінансової безпеки.

За підсумками зустрічі студенти зрозуміли, що обізнаність у фінансовій сфері та правильне економічне мислення сприяє ефективності планування та формування власного бюджету, уникненню накопичення зайвих боргів, зниженню ризику стати жертвою фінансового шахрайства та бути готовим захистити себе у випадку порушення своїх прав як споживача фінансових послуг.

View the embedded image gallery online at:
https://college.cv.ua/923-2023-05-bank#sigProGalleria920b4e1e24