ЧКФКЕП :: Стартував 83 навчальний рік у коледжі

День знань завжди відрізняється яскравістю вражень і нових переживань, надій і несподіваних зустрічей. Перший дзвінок і початок нового навчального року - це свято викладачів та студентів, батьків, і в якійсь мірі це свято, яке неймовірним дивом об’єднує всі покоління. Саме таким лейтмотивом був пройнятий День знань у Чернівецькому кооперативному фаховому коледжі економіки і права, який 1 вересня 2023 року у приміщенні актової зали коледжу розпочався зі слів подяки Збройним Силам України за можливість здобувати знання.

Привітати велику коледжівську родину із початком нового навчального року прийшов почесний гість - начальник служби безпеки Чернівецької облспоживспілки, Заслужений юрист України - Візітів Іван Михайлович.

Викладачі та студенти закладу освіти радо прийняли до коледжівської родини 118 студентів, які вступили на основі базової середньої освіти та 125 вступників на базі повної загальної середньої освіти. Директор коледжу Кошкаров С.А. у своєму виступі висловив сподівання, що новий навчальний рік буде багатим на добрі здобутки знань усіх студентів закладу. Із наказом – заповіддю до першокурсників звернулися четвертокурсниці, представники студентської ради коледжу Валаш Надія і Паладян Вероніка. А справжньою окрасою свята стали виступи ведучих: Усатої Вікторії, Горбуль Анастасії та Пентелейчук Амелії.

Закінчилося свято, коли традиційно прозвучав перший дзвінок, який запросив на навчання усіх студентів та викладачів коледжу. Заняття розпочалися з години спілкування кураторів зі студентами груп.