ЧКФКЕП :: Знайомство з професією

На початку навчального року студенти другого курсу коледжу знайомляться з майбутньою професією під час навчальної практики «Вступ до фаху». Студенти вивчають зміст майбутньої кваліфікації, характер та сферу професійної діяльності, особливість практичної діяльності закладів готельного господарства, перспективи майбутнього працевлаштування після завершення навчання. Відвідавши всі заходи в рамках навчальної практики, студенти можуть визначати роль, перспективи та значимість своєї майбутньої професії.

Протягом перших днів вересня для студентів 2 курсу спеціальності «Готельно-ресторанна справа», «Харчові технології» та «Туризм і рекреація» викладачами циклової комісії туристичних та технологічних дисциплін було організовано та проведено ряд заходів, а саме:

  • практичне заняття-тренінг на тему: «Етикет поведінки та спілкування працівника готелю», яке провела адміністратор готелю «Карпатська вежа»;
  • презентацію ресторану «Гетьман», яку допомогла провести випускниця спеціальності «Готельно-ресторанна справа» Кузик Антоніна;
  • екскурсії до готелів туристичного комплексу «Мигово»: «Саторі», «Карпатська вежа».

По завершенню навчальної практики «Вступ до фаху» було проведено підсумкову дискусію-круглий стіл на тему: «Ваше бачення майбутньої професії». Всі студенти мали можливість висловитись з приводу проведених в рамках практики заходів та своєї готовності до майбутньої професійної діяльності.

View the embedded image gallery online at:
https://college.cv.ua/933-2023-09-12-vstup#sigProGalleria1eddfae1ae