ЧКФКЕП :: Мікроконтролери — основа Інтернету речей

Інтернет речей (IoT) – це всесвітня павутина пристроїв, які з’єднані між собою та обмінюються інформацією між собою без втручання людини.

Зараз до IoT вдаються в усіх галузях, де потрібна автоматизація процесів. Такими галузями є агросектор, логістика, маркетинг, медицина, транспорт, телекомунікації та багато інших. Ринок Інтернету речей переживає період бурхливого зростання. Кількість пристроїв IoT вже багатократно перевищує чисельність населення Землі.

Arduino — це маленький електронний пристрій, що складається з однієї печатної плати, яка здатна керувати різними датчиками, електродвигунами, освітленням, передавати і приймати дані…

Саме з Arduino починають знайомство з основами конструювання пристроїв IoT студенти 491 групи, спеціальність 123 Комп’ютерна інженерія, в рамках дисципліни "Основи Інтернету речей", викладач Бабенков С.В.

«Мозок» Arduino — це мікроконтроллер сімейства Atmega. Мікроконтролер являє собою мікропроцесор з пам’яттю і різними периферійними пристроями, реалізований на одній мікросхемі. Фактично це однокристальний мікрокомп’ютер, який здатний виконувати відносно прості завдання.

Мікроконтролери часто використовуються в пристроях Інтернету речей (IoT), оскільки вони недорогі, мають низьке енергоспоживання та можуть легко інтегруватися в різні пристрої.

ПЕРШИЙ РЕЗУЛЬТАТ :)

ВЗАЄМОДОПОМОГА :)