ЧКЕПК :: День юриста

ФемідаПрофесія юриста — одна з найбільш престижних та шанованих в Україні, адже їх діяльність сприяє удосконаленню чинного законодавства, підвищенню рівня правової культури серед населення, а також утверджує і забезпечує права та свободи кожної людини. Це професійне свято людей, все життя котрих підпорядковано девізу: "Знати право, служити праву, захищати право".

Юридичне відділення Чернівецького кооперативного економіко-правового коледжу вже 40 років готує фахівців, які реалізували себе у якості адвокатів, нотаріусів, прокурорів, слідчих, суддів, юрисконсультів тощо.

Свято День юриста з'явилося в календарі України за указом президента від 16 вересня 1997 року на підтримку ініціативи Міністерства юстиції України, Спілки юристів України та Спілки адвокатів України.

Традиційно, щороку на юридичному відділенні коледжу до Дня юриста проводяться заходи, що сприяють підвищенню професійної кваліфікації юристів, правової культури українських громадян.

Дорогі студенти-правники та молоді юристи! Вітаємо Вас з нашим професійним святом – з Днем ЮРИСТА!

На вас покладено відповідальну місію - стояти на сторожі конституційних прав і свобод громадян України, моральності і милосердя. Саме ви формуєте правову культуру українського суспільства, повагу до Закону, правову політику держави.

Бажаємо Вам професійних звершень та успіхів, творчої наснаги, задоволення від навчання та постійного вдосконалення, і найголовніше – ніколи в майбутньому не розчаровуйтесь у нашому виборі професії!