Наукова робота студентів

Студенти-учасники та переможці олімпіад та конкурсів різних рівнів

з/п

Назва конкурсу, олімпіади

Учасник

Результат

1.

Обласний молодіжний профспілковий конкурс серед студентських колективів ВНЗ ІІІ-ІVр.а. «Профспілка готова тебе захистити» на краще знання трудового права

Команда студентів

ІV курсу правознавчого відділення

І місце

2.

V Міжнародний мовно-літературний конкурс учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка (обласний етап)

Левицька Діана

ІІ місце

3.

ХІІІ фестиваль кулінарного мистецтва «Буковинська гостинність – 2014»

Соломійчук Євдокія

ІІ місце

4.

ХІІІ фестиваль кулінарного мистецтва «Буковинська гостинність – 2014»

Рожка Аліна

номінація «Найкраще розкриття теми в оформленні кондитерського виробу»

5.

Фінал інтелектуально-пізнавальної гри «Один з трьох» осінній сезон 2014р. на радіо «Буковина»

Єжела Анастасія

ІІ місце

6.

XV Міжнародний конкурс з української мови імені Петра Яцика (обласний етап)

Стрійський Юліан

ІV місце

7.

Всеукраїнський (місцевий) конкурс фахової майстерності зі спеціальності «Виробництво харчової продукції» серед студентів ВНЗ І-ІІр.а. (обласний етап)

Білюк Богдан

І місце

8.

Всеукраїнський (місцевий) конкурс фахової майстерності зі спеціальності «Виробництво харчової продукції» серед студентів ВНЗ І-ІІр.а. (обласний етап)

Рожка Аліна

ІІ місце

9.

Всеукраїнський (місцевий) конкурс фахової майстерності зі спеціальності «Виробництво харчової продукції» серед студентів ВНЗ І-ІІр.а. (обласний етап)

Медицька Інна

номінація «Прагнення до перемоги»

10.

ІІ обласний етап V Всеукраїнської олімпіади з української мови серед студентів ВНЗ І-ІІ р.а.

Фокшек Христина

ІІ місце

11.

Всеукраїнський літературно-мистецький конкурс для старшокласників «Шевченкова весна» (м. Вінниця) (всеукраїнський етап)

Левицька Діана

ІІ місце у номінації «Прозова творчість»

12.

Всеукраїнська олімпіада з математики серед студентів вищих навчальних закладів І-ІІ рівнів акредитації Чернівецької області (обласний етап)

Антонюк Діана

ІІІ місце

13.

Всеукраїнська олімпіада з математики серед студентів вищих навчальних закладів І-ІІ рівнів акредитації Чернівецької області (обласний етап)

Стрійський Юліан

ІV місце

14.

ХІV фестиваль кулінарного мистецтва «Буковинська гостинність - 2015»

Бойчук Ірина

ІІІ місце у номінації «Ексклюзивний святковий торт»

15.

ХІV фестиваль кулінарного мистецтва «Буковинська гостинність - 2015»

Демчук Тетяна

ІІ місце у номінації «Художня презентація композиції з овочів та фруктів - карвінг»

16.

ХVІ Міжнародний конкурс з української мови ім. Петра Яцика (всеукраїнський етап)

Наральник Сніжана

ІІ місце

17.

IX всеукраїнська олімпіада з інформатики та комп’ютерної техніки серед студентів ВНЗ І-ІІ р.а. Чернівецької області (обласний етап)

Стрійський Юліан

ІІІ місце

18.

IX всеукраїнська олімпіада з інформатики та комп’ютерної техніки серед студентів ВНЗ І-ІІ р.а. Чернівецької області (обласний етап)

Штефанеса Андрій

ІV місце

19.

ІІ Всеукраїнський літературно-мистецький конкурс «Шевченкова весна»

Левицька Діана

ІІ місце у номінації «Поетична творчість»

20.

Всеукраїнський конкурс учнівських творчих робіт «Я – журналіст!»

Левицька Діана

диплом лауреата

21.

Кулінарний фестиваль «Свято гарбуза»

Демчук Тетяна, Корнута Денис,

Кошара Руслана

сертифікати учасників

22.

Всеукраїнська студентська олімпіади зі спеціальності Виробництво харчової продукції (обласний етап)

Балагура Ірина

І місце

23.

Всеукраїнська студентська олімпіади зі спеціальності Виробництво харчової продукції (обласний етап)

Дубковецька Крістіна

ІІ місце

24.

Всеукраїнська студентська олімпіади зі спеціальності Виробництво харчової продукції (обласний етап)

Бабінецький Сергій

ІІІ місце

25.

Міжнародний фестиваль з кулінарного і кондитерського мистецтва «FoodLandBukovina-2017»

Демчук Тетяна

срібна медаль,

у номінації «Карвінг з овочів та фруктів»

26.

Міжнародний фестиваль з кулінарного і кондитерського мистецтва «FoodLandBukovina-2017»

Боднарюк Катерина

бронзова медаль,

у номінації «Художня робота з тіста»

27.

Всеукраїнська олімпіада з математики серед студентів ВНЗ І-ІІ р.а. (обласний етап)

Субаш Андрій

ІІІ місце

28.

Олімпіада з інформатики серед студентів ВНЗ І-ІІ р.а. (обласний етап)

Лупу Павло

диплом учасника

29.

VIІ Всеукраїнська олімпіада з української мови серед студентів ВНЗ І-ІІ р.а. (обласний етап)

Наральник Сніжана

І місце

30.

VIІ Всеукраїнська олімпіада з української мови серед студентів ВНЗ І-ІІ р.а. (всеукраїнський етап)

Наральник Сніжана

ІV місце