ОБИРАЙ СПЕЦІАЛЬНІСТЬ
Галузь знань | 12 Інформаційні технології |
Спеціальність | 123 Комп’ютерна інженерія |
Освітньо-професійна програма Освітня програма |
Комп’ютерна інженерія Інформаційні технології |
Освітньо-професійний ступінь | фаховий молодший бакалавр |
Термін підготовки |
на основі повної загальної середньої освіти – 3 роки на основі базової середньої освіти – 4 роки |
Форми навчання | денна |
Документи про освіту |
Диплом фахового молодшого бакалавра державного зразка Свідоцтво про здобуття повної загальної середньої освіти |
У час бурхливого розвитку комп’ютерних та ІТ-технологій
ВСІ галузі економіки,
ВСІ підприємства і організації,
ВСІ державні, військові, правоохоронні органи
гостро потребують спеціалістів з комп’ютерною підготовкою!
Попит на IT-спеціалістів
в світі та країнах Європи тільки зростає!
Сучасний світ вимагає нових соціально-економічних відносин в усіх сферах життя, підвищення фахового рівня спеціалістів, особливо у сфері ІТ-технологій, тому попит на айтішників в України набагато вищий ніж на інші спеціальності.
Здобувачі освіти зі спеціальності «Комп’ютерна інженерія» отримують знання необхідні для налаштування, обслуговування, удосконалення комп’ютерних систем і мереж та їх апаратного та програмного забезпечення. Під час навчання проводиться підготовка студентів до сертифікації Cisco CCNA. Cisco Systems — американська транснаціональна корпорація, яка є найбільшим у світі виробником мережевого обладнання, призначеного для обслуговування мереж віддаленого доступу, сервісів безпеки, мереж зберігання даних, маршрутизації та комутації, а також для потреб комерційного ринку IP-комунікацій і корпоративного ринку.
Фахівці коледжу нададуть основні знання з інженерії дронів, підготовки до зборки, ремонту та управління дронами.
Cтуденти вивчають інформаційні системи, їх будову та базові принципи функціонування, архітектуру комп’ютерів та периферійні пристрої, теорію інформації та кодування, мови програмування, операційні системи, бази даних, web-дизайн, комп’ютерну графіку, їх застосування для створення високоефективних програмно-технічних комплексів.
Навчання за спеціалізацією «Комп’ютерна інженерія. Обслуговування комп’ютерних систем і мереж, ІТ-технології» дозволить студентам отримати базис, необхідний для працевлаштування в ІТ-секторі, в любій установі, організації, зайняти в ній гідне місце з високим рівнем оплати праці.
В РАМКАХ ОПП МИ ВИВЧАЄМО:
|
|
Професійні компетенції майбутнього фахівця:
- Знати і розуміти теоретичні положення, що лежать в основі функціонування апаратних та програмних засобів.
- Знати сучасні методи та технології для розв’язання прикладних задач.
- Тестувати, діагностувати та обслуговувати апаратні та програмні засоби.
- Застосовувати знання для формулювання і розв’язування технічних задач спеціальності, використовуючи методи, що є найбільш придатними для досягнення поставлених цілей.
- Застосовувати знання технічних характеристик, конструктивних особливостей, призначення і правил експлуатації апаратних та програмних засобів комп’ютерної інженерії для вирішення технічних задач у професійній діяльності.
- Поєднувати теорію і практику, знаходити та обґрунтовувати шляхи рішення типових задач у професійній діяльності з урахуванням виробничих інтересів.
- Обґрунтовувати прийняті рішення, оцінювати, оформляти та представляти результати професійної діяльності.
- Використовувати сучасні інтегровані середовища, методи і технології розробки, впровадження, адміністрування комп’ютерних систем та мереж, баз даних.
- Проводити інсталяцію та налаштування системного та прикладного програмного забезпечення, у тому числі програмних засобів захисту інформації з метою реалізації встановленої політики інформаційної безпеки.
Сфера професійної діяльності:
Випускники даної спеціальності проходять практику, стажування та в подальшому працевлаштовуються в організаціях, підприємствах і установах різних галузей діяльності та форм власності:
- спеціалістом з комп’ютерних систем;
- спеціалістом з програмного забезпечення комп’ютерів;
- системним адміністратором;
- програмістом бази даних;
- тестувальником;
- програмістом системним;
- оператором дронів;
- адміністратором сайту;
- web-дизайнером;
- фрілансером.
Навчання здійснюється в кабінетах та лабораторіях, оснащених сучасною комп'ютерною технікою та ліцензованим програмним забезпеченням, до послуг студентів 7 комп’ютерних лабораторій з цілодобовим підключенням до Інтернет, читальна, актова та спортивна зали, їдальня, бар, медпункт.
Освітній процес провадиться з елементами дистанційного навчання, що дає студентам можливість не припиняти навчання у разі надзвичайних обставин.
Ми запрошуємо Вас до Коледжу, який стане першим кроком на шляху професійного успіху та дасть впевненість у майбутньому.
Поряд з професійною підготовкою, у коледжі створені всі умови, для розвитку у студентів творчих здібностей за різними напрямами, що урізноманітнює студентське життя, роблячи його більш насиченим. Працюють спортивні секції та гуртки художньої самодіяльності.
Випускники коледжу мають можливість продовжити навчання у вищих закладах освіти за ступеневими освітіми програмами.
Запрошуємо всіх бажаючих до нашої дружньої студентської спільноти!
http://college.cv.ua/specialties/computer-systems-and-networks-maintenance#sigProGalleria580e13bc90