Викладачі циклової комісії туристичних та технологічних дисциплін:

Маковій
Сільвія Василівна
,
Голова циклової комісії туристичних та технологічних дисциплін
,
гарант освітньої програми за спеціальністю 181 Харчові технології, викладач технологічних дисциплін, спеціаліст вищої категорії, Відмінник освіти України, постійний член журі всеукраїнських конкурсів кулінарної майстерності

Голик
Марія Михайлівна
,
заступник голови циклової комісії туристичних та технологічних дисциплін,
гарант освітньої програми за спеціальністю 242 Туризм,
кандидат економічних наук, викладач туристичних дисциплін, вчений секретар НМР коледжу

Переверзева Тетяна Іванівна,
заступник голови циклової комісії туристичних та технологічних дисциплін
,
викладач технологічних дисциплін, спеціаліст з технології в ресторанному господарстві, магістр
з готельно-ресторанної справи,
фахівець-практик

Бадюк
Наталія Олександрівна
,
гарант освітньої програми за спеціальністю 241 Готельно-ресторанна справа,
викладач технологічних дисциплін,
спеціаліст вищої категорії,
фахівець-практик

Луцик
Галина Миколаївна
,
викладач технологічних дисциплін,
магістр
з харчових технологій та інженерії,
спеціаліст вищої категорії

Петращук
Тетяна Миколаївна
,

викладач технологічних дисциплін,
переможець всеукраїнського конкурсу
«Кращий кондитер України»,
фахівець-практик

Шмельова
Лілія Василівна
,

викладач технологічних дисциплін,
переможець всеукраїнського конкурсу
«Кращий кондитер України»,
фахівець-практик

Бучковська
Ія Федорівна
,

майстер виробничого навчання,
керівник студентського гуртка «Гурме»,
фахівець-практик

Брик
Степан Дмитрович
,
кандидат географічних наук,
викладач туристичних дисциплін,
спеціаліст вищої категорії,
керівник-розробник туристичних маршрутів

Цепенда
Микола Михайлович
,
гарант освітньої програми
за спеціальністю 242 Туризм,
кандидат географічних наук,
викладач туристичних дисциплін,
спеціаліст вищої категорії,
доцент ЧНУ ім. Ю.Федьковича

Цепенда
Наталя Романівна
,

викладач туристичних дисциплін,
магістр з туризму