ЧКЕПК :: Шановні студенти, шановні батьки!

Відповідаючи на звернення батьків та студентів, роз'яснюємо, що через оголошення карантину Коледж працює за дистанційною формою навчання.

У своїй роботі Коледж керується нормативними документами та рекомендаціями Міністерства освіти і науки України.

Графік освітнього процесу та порядок співпраці викладачів, студентів, кураторів, адміністрації залишається незмінним.

Для виконання освітніх програм та навчальних планів за спеціальностями студенти  опрацьовують навчальний матеріал згідно з розкладом занять.

Порядок нашої співпраці в умовах карантину такий:

Щодня на офіційному web-сайті Коледжу (college.cv.ua) розміщується розклад навчальних занять, до якого викладачі завантажують для студентів тексти лекцій, завдання для практичних та семінарських занять, засоби контролю та самоконтролю тощо.

  1. Студенти опрацьовують навчальний матеріал, виконують практичні завдання, готують конспекти до семінарських занять та відповідають на контрольні запитання.
  2. Виконані завдання студенти надсилають безпосередньо викладачам на електронні поштові скриньки - адреси розміщені на сайті Коледжу.

З незрозумілих питань можна звернутися до викладачів за консультацією.

  1. Викладачі перевіряють виконані завдання та оцінюють їх з виставленням оцінок до Навчального журналу.
  2. Викладачами, кураторами груп, заступниками директора, адміністрацією Коледжу, як і до карантину, щоденно ведеться організаційна, навчальна, контролююча робота. Постійно здійснюється моніторинг навчальних досягнень студентів.
  3. Одночасно викладачі, куратори та студенти працюють через групи у соціальних мережах.
  4. З метою якісної підготовки до екзаменаційної сесії, з 01 квітня 2020р. на сайті Коледжу відкрита нова вкладка: «Готуємося до сесії разом», де Ви зможете знайти переліки питань до заліків, екзаменів та підсумкового оцінювання.

У разі виникнення будь-яких питань, будь ласка, звертайтеся до кураторів,  методистів відділень, заступників директора - вони завжди прийдуть Вам на допомогу.

Стежте за оголошеннями та повідомленнями на сайті Коледжу.

Бажаємо міцного здоров’я!

З повагою,
Адміністрація Коледжу.