ЧКЕПК :: З рідного Коледжу у доросле життя

Урочисто та з дотриманням карантинних вимог відбулося вручення дипломів студентам спеціальності 241 Готельно-ресторанна справа. Це свято, якого нема в жодному календарі, але яке є визначною подією в житті кожної людини. Це перша сходинка у доросле життя і перепусткою в нього стане документ, який отримали випускники – диплом молодшого спеціаліста.

У вітальному слові директор коледжу, к.е.н., доцент Кошкаров С.А. висловив сподівання, що юнаки та дівчата гідно долатимуть труднощі в житті, що кожен успішно самореалізується, побажав випускникам віри в себе, здійснення мрій, щасливої життєвої дороги та не тримати синицю в руках, а бути журавлями в небі. Він також зазначив, що вкрай важливо вирушити у подальшу путь озброєними, а головна зброя наших випускників – знання, які вони отримали, навчаючись у коледжі. Випускники – це вже цілком дорослі люди, які готові розвиватися та йти впевнено по життю.

Життя – це вічний вокзал, де прощаються та зустрічаються, плачуть і радіють. Але завжди слід пам`ятати, що справжня цінність – це скарби душі: доброта, щирість, совість, чесність.

Бажаємо кожному з Вас мати мрію, цінувати її, боротися за неї, нехай вона здійсниться, а будь-які повороти долі нехай відкривають нові обрії майбутніх перспектив.

Бажаємо випускникам вдало скласти вступні іспити як у заклади вищої освіти, так і в доросле життя!!!