ЧКФКЕП :: Зустріч з роботодавцями

Подорожі залишають найяскравіші та незабутні враження, тому туризм не втрачає актуальності й попиту. На сьогодні це одна з провідних галузей у сфері бізнесу.

15 листопада під час вивчення дисципліни «Інформаційні системи і технології» для студентів 351 та 451 груп спеціальності 242 Туризм було організовано зустріч із Юрієм Семенюком - директором з маркетингу, одним із співвласників туристичної компанії, яка пропонує послуги онлайн, та його колегою з Молдови Лілією Мінаєвою.

Під час свого виступу Юрій розкрив секрети професійного успіху, розповів як організувати туристичний бізнес. Наголосив на тому, що найцікавіше починається у процесі діяльності, щоб якісно надавати послуги необхідно розвивати професійні навички, вчитися, застосовувати різні методи, набиратися досвіду роботи у сфері туристичного бізнесу й комунікації з людьми. Розповів про можливості ведення туристичного бізнесу онлайн на прикладі своєї туристичної фірми Advant Travel, дав характеристику туристичним маркетплейсам.

Зустріч була цікавою та конструктивною. Студенти активно брали участь у обговоренні, ставили влучні запитання щодо новацій у туристичній галузі.

Вітаємо!