ЧКЕПК :: Свято гарбуза -2018

26 вересня 2018 року відбувся V ювілейний студентський благодійний фестиваль-ярмарок з кулінарного мистецтва «Свято гарбуза - 2018». учасниками якого стали студенти коледжу спеціальності Харчові технології: Скіпор Ганна, Думанська Анастасія, Проданюк Олександра, Драганюк Людмила, Худиківський Богдан, Чернецький Максим та Тимчук Андрій.

Студенти-кулінари під керівництвом майстра виробничого навчання Бучковської Ії Федорівни продемонстрували свої творчі здібності та приготували смаколики з цінного і поживного осіннього плоду – гарбуза. Зокрема, гостям були запропоновані різноманітні чізкейки, пряники, варення, кекси, кейк-попси та інші солодощі.

Однак, однією із причин участі в ярмарці, як зауважили студенти, стала благодійність. Цього року усі зібрані кошти передадуть на лікування Сергія Гринька, головного тренера волейбольної команди «Буковинка», в якого діагностували важку онкологічну хворобу.

Проте, важливо розуміти, що благодійність – це в першу чергу культура самих людей, а не зібрані ними гроші. Не важливо скільки ви віддали на добрі справи, важливіше те, що ви внутрішньо розумієте необхідність цього.

View the embedded image gallery online at:
http://college.cv.ua/615-2018-10-03-sviato#sigProGalleria2c7795d3bf