ЧКЕПК :: «Загадки Феміди»

4 жовтня студенти 271 групи юридичного відділення коледжу взяли участь у правовому квесті «Загадки Феміди», присвяченому Дню юриста, яке проводило Головне територіальне управління юстиції у Чернівецькій області.

Стартували команди юридичних навчальних закладів від будівлі «Палацу юстиції», за допомогою запитань та QR-кодів знаходили інші локації, які пов’язані з різними юридичними професіями. За час квесту учасники побували в Апеляційному суді Чернівецької області, Відділі нотаріату Головного територіального управління юстиції, Бюро з надання безоплатної правової допомоги, Чернівецькій місцевій прокуратурі, обласному відділенні Спілки адвокатів України, Головному управлінні національної поліції у Чернівецькій області. Завершили змагання на юридичному факультеті ЧНУ ім.Ю.Федьковича, де і відбулося нагородження переможців.

Наші студенти достойно представили навчальний заклад, і були нагороджені грамотою та медалями за участь в квесті.

Привітала усіх учасників заходу начальник Головного територіального управління юстиції у Чернівецькій області Вікторія Васильчук, подякувала студентам за участь у квесті та висловила сподівання, що така гра дала можливість їм більше дізнатися про юридичні професії та познайомитися з правовими інституціями, які діють у Чернівцях. Загалом і організатори, і учасники отримали заряд позитиву від самої гри та спілкування.