ЧКЕПК :: Осінь у Карпатах

Давно закінчилось літо… На зміну теплим та сонячним дням приходять похмурі та прохолодні осінні будні. Для когось прихід осені — початок затяжної депресії. А для завжди життєрадісних студентів осінь — королівська, щедра пора, особливо це відчутно на природі.

У ці вихідні студенти відділення економіки та комп’ютерних технологій, комерсанти та комп᾿ютерщики потрапили у справжню казку, де відчули себе романтиками та мрійниками.

Микуличин – це низькогірний карпатський курорт, який розташовано в долині р. Прут. Це – найдовше село в Україні, його загальна протяжність складає 44 км – веде свою історію ще з XV ст. Микуличин знаходиться на території Карпатського Природного Національного Парку на висоті 750 м над рівнем моря, а отже краса незайманої природи там панує скрізь.

Уявіть: два дні студентів оточують неймовірні пейзажі, повітря, яким вони дихають, – справжнє, гірське і чисте; навколо б’ють кришталеві джерела з прохолодною водою; стрімкий плин гірських потоків заспокоює студентські нерви))).

Тому людям, які люблять природу, в Карпатах завжди є що робити…

View the embedded image gallery online at:
http://college.cv.ua/618-2018-10-09-osin#sigProGalleria71bdbe298b