ЧКЕПК :: Конференція, присвячена 40-річчю юридичного відділення

На юридичному відділенні коледжу традиційно до Дня юриста проводяться заходи, які сприяють підвищенню правової культури майбутніх правників. Цього року конференція, яка проводилася, була присвячена 40-річчю заснування відділення коледжу.

В 1978 році вперше, ще тоді кооперативний технікум почав готувати фахівців для системи споживчої кооперації. А на сьогоднішній день – це велике відділення з провідними викладачами, науковцями та викладами-практиками, які забезпечують навчання майбутніх юристів та формування у них професійних компетенцій.

Студентська конференція, яка проводилася 11 жовтня, була присвячена поглядам молодих правників на законодавство України. Зі вступним словом до студентів-юристів звернулася заступник директора-завідувач юридичного відділення, кандидат юридичних наук Фонарюк Олена Юріївна, яка відзначила, що професія юриста для нашого суспільства є надзвичайно важливою, особливо в час, коли в країні відбувається процес розбудови правової держави і саме на юристів покладаються надії щодо утвердження принципу верховенства права, вдосконалення українського законодавства, підвищення правосвідомості та правової культури наших громадян. Розбудова нашої держави залежить саме від позиції молодих людей і прагнень змін на краще. Олена Юріївна привітала всіх зі святом і побажала, щоб майбутні юристи змогли піднести юридичну освіту і професію в Україні на новий рівень розвитку.

Відповідно до програми конференції студенти досліджували проблеми чинного законодавства та пропонували власні шляхи розвитку вирішення питань, а саме: Шлях молодих правників до становлення кар’єри у юриспруденції (студент 471 групи – Хопта Віталій), Фріланс як сучасний вид трудових відносин (студентка 371 групи – Федоряк Юлія), Звільнення від кримінальної відповідальності як альтернативна форма протидії злочинності (студентка 472 групи – Корчева Тетяна), Емансипація неповнолітніх осіб за цивільним законодавством України (студент 372 групи – Роман Мар’ян), Проблеми захисту прав дитини в Україні та шляхи їх вирішення (Хабайло Катерина – студентка 471 групи), Медіація, реєстрація укладення та розірвання шлюбу нотаріусами (студентка 472 групи – Якубенко Аріна), Зовнішні функції держави та сучасні глобалізаційні процеси (студент 271 групи – Труфин Олександр).

View the embedded image gallery online at:
http://college.cv.ua/620-2018-10-11-conf#sigProGalleriaf7fbf022be