ЧКЕПК :: НАУКА - ДОВІРА – НЕЗАЛЕЖНІСТЬ

Феміда10 листопада у всьому світі відзначають Міжнародний день бухгалтера.

Бухгалтер – професія мужніх і кмітливих.

Напевно немає іншої професії, яка б так гармонійно об'єднувала розсудливість і спонтанність, вируючі емоції і незворушну стриманність, тонку інтуїцію і точний розрахунок.

Бухгалтерський облік допомагає прийняти рішення у будь-якій нестандартній ситуації, визначитися з подальшою політикою компанії і залучити потенційних інвесторів.

Бухгалтерський облік - мова бізнесу, адже дозволяє говорити всім користувачам облікової інформації на одній мові і розуміти один одного.

Професія бухгалтера надзвичайно важлива та відповідальна. Від кваліфікованого бухгалтера залежить прибутковість бізнесу, ефективне функціонування та злагоджена робота компанії, підприємства, установи, фірми. Саме бухгалтери покликані забезпечити належне спрямування фінансових потоків, своєчасність розрахунків, об'єктивність та повноту обліку ресурсів в усіх сферах діяльності.

Студенти економічних спеціальностей коледжу підтримують традицію святкування Міжнародного Дня бухгалтера. В рамках свята організовуються зустрічі з провідними фахівцями – бухгалтерами, навчальні заняття у бухгалтеріях підприємств, екскурсії в аудиторські фірми, провідні підприємства м. Чернівці, банківські установи, управління Державної фіскальної служби.

View the embedded image gallery online at:
http://college.cv.ua/627-2018-11-08-nauka#sigProGalleria0fd45977be