ЧКЕПК :: День студента у Чернівцях

Студентська пора – найяскравіший, незабутній період у житті кожної людини! Це юність, час надій та сподівань, особистого зростання, кохання та натхнення!

15-19 листопада студентська спільнота Чернівецького кооперативного економіко-правового коледжу за підтримки адміністрації та педагогічного колективу відзначала День студента. На честь цього свята було організовано та проведено різноманітні заходи.

Із самого ранку представники адміністрації та викладачі коледжу зустрічали студентів у фойє першого поверху музичним вітанням та пригощали смачними цукерками.

Найкращі представники студентської молоді були нагороджені грамотами та грошовими преміями:
-грамотою Департаменту освіти і науки Чернівецької обласної державної адміністрації – Ярмистий Дмитро (студент 3 курсу, спеціальності «Фінанси, банківська справа та страхування»);
-грамотою міського голови нагороджені студенти:
Стрельчук Анастасія (студентка 4 курсу, спеціальності «Туризм»);
Федоряк Юлія (студентка 3 курсу, спеціальності «Право»).

Грамотами Спілки споживчих товариств Чернівецької області та обласної профспілкової організації працівників споживчої кооперації нагороджені студенти:
1. Грод Ангеліна Володимирівна (студентка 4 курсу, спеціальності «Туризм»);
2. Ференець Ярослав Ярославович (студент 4 курсу, спеціальності «Комп’ютерна інженерія»);
3. Хабайло Катерина Василівна (студентка 4 курсу, спеціальності «Право»);
4. Домітрюк Ангеліна Валеріївна (студентка 3 курсу, спеціальності «Фінанси, банківська справа та страхування»);
5. Панцир Юлія Едуардівна (студентка 3 курсу, спеціальності «Облік і оподаткування»);
6. Скіпор Ганна Ігорівна (студентка 3 курсу, спеціальності «Харчові технології»);
7. Федорюк Олександра Юріївна (студентка 3 курсу, спеціальності «Ресторанне обслуговування»);
8. Фрунзе-Цанке Інесса Адріанівна (студентка 3 курсу, спеціальності «Підприємництво, торгівля та біржова діяльність»).

За ініціативою Студентської ради була створена оригінальна фотозона «Student's day», на фоні якої протягом двох днів зроблено тисячі щасливих та неповторних знімків на приємну згадку.

Найбільш очікуваною подією року став традиційний конкурс «Студент року – 2018», під час якого учасники розкривали свої творчі здібності, кмітливість та таланти. За підсумками якого були визначені переможці у таких номінаціях:
«Романтичність» – Юлія Раца-Стінкова;
«Чарівність» – Катерина Язилець;
«Талант» – Олеся Лунік;
«Оригінальність» – Аліна Петращук;
«Інтелегентність» – Максим Чернецький.

Головний приз та титул «Студент року – 2018» виборола студентка Анастасія Лисак.

Святкова п’ятниця була оголошена Днем студентського самоврядування, суть якого розкривалася у реальній участі студентів в управлінні справами коледжу під керівництвом голови Студентської ради Ковальчука Іона.

Справжнє самоврядування передбачає, що юнаки та дівчата не тільки володіють розширеними правами, а й несуть персональні відповідальність за доручену їм справу, вчаться працювати в команді та приймати колективні рішення. Усі обов’язки директора, його заступників, викладачів та кураторів лягли у цей день на плечі самих студентів. Найкращим студентам, які успішно навчаються, було довірено проводити навчальні заняття. Окремі студенти, як справжні дублери, максимально вжилися у роль викладачів та викликали захоплення у однокурсників.

І все пройшло чудово! Студенти схвалюють проведення подібних заходів та навіть вважають що їх має бути більше! Адже не за горами Тетянин день, який студенти вважають своїм другим студентським святом!