ЧКЕПК :: Різдвяні канікули в країнах Європи

З 21 по 25 грудня 2018 року студенти Чернівецького кооперативного економіко-правового коледжу вирушили провести різдвяні канікули у Європі.

Організація такої подорожі традиційно відбувається на відділенні туристично-ресторанного обслуговування та харчових технологій з метою практичного вивчення історико-культурних ресурсів, індустрії туристичного бізнесу, розширення культурно-освітнього середовища.

До програми маршруту практики увійшли природні та історико-культурні об’єкти Словаччини, Чехії та Німеччини. Екскурсійний маршрут цього разу пролягав такими містами: Чернівці - Кошице - Прага - Дрезден – Чернівці.

Знайомство студентської молоді з країнами Європи - це важливий крок у зміцненні самоідентифікації України як європейської держави, причетної до спільних традицій і цінностей, розвитку туристичної інфраструктури, популяризація культурних та історичних надбань серед студентської молоді. Спільні соціокультурні цінності стануть підґрунтям для порозуміння між національними елітами країн-учасниць процесу європейської інтеграції, вдосконаленням комунікативних навичок з англійської, німецької мов, формуванням професійних компетенцій.

Для багатьох країн світу туристична індустрія є найбільш прибутковою, що динамічно розвивається та є основним джерелом доходів до бюджету. Вона входить в ТОП-5 галузей, що приносять найбільші доходи у світі. За даними прогнозів Всесвітньої туристичної організації, вже в найближче десятиліття вийде на І місце за обсягом світового експорту.

Туризм стимулює розвиток майже всіх галузей економіки, а саме: промисловості, торгівлі, будівництва, транспорту, сільського господарства, побутового обслуговування, малого і середнього бізнесу, виступаючи каталізатором соціально-економічного розвитку країни. Саме тому питання перспектив розвитку туризму в Україні, підготовки висококваліфікованих працівників туристичної індустрії, готельно-ресторанної сфери, які володіють системою фахових компетентностей, стоїть особливо актуально.

Не дивлячись на шалений графік, студентам вдавалося отримати неймовірно позитивні враження. Такі подорожі дають можливість краще усвідомити основу для формування себе в майбутньому, відкривають для кожного нові орієнтири в освітніх процесах, допомагають у виборі професії.

На наші переконання, немає 100% причини, щоб не подорожувати. Питання лише в тому, наскільки ми цього хочемо і чи готові змінюватися, щоб реалізувати це.

Подорожі навчають більше, ніж будь-що інше.
Іноді один день, проведений в інших місцях,
дає більше, ніж 10 років життя вдома
Анатоль Франс