ЧКЕПК :: Перше місце в області знову наше!

День СоборностіЗ 2 по 4 квітня 2019 року в спортивному залі Чернівецького кооперативного економіко-правового коледжу відбулися змагання з волейболу (дівчата) серед студентської молоді закладів вищої освіти I-II р.а.

Вітаємо збірну команду коледжу з волейболу (дівчата), яка зайняла I місце в чемпіонаті області серед студентської молоді.

Склад команди:
Афанасьева Інна – 181 група
Слусаряк Мар’яна – 251 група
Мишковська Яна - 291 група
Косован Дар’я – 331 група
Мачушак Людмила – 342 група
Мащанова Анастасія – 291 група
Блащук Юстина – 241 група
Ковальчук Наталія – 141 група
Кузенко Олександра – 141 група
Тренер команди – Ганін І.Г.

У фіналі змагань зустрілись переможці своїх підгруп, а саме: Медичний коледж БДМУ, Педагогічний коледж ім. Ю. Федьковича та Чернівецький кооперативний економіко-правовий коледж.

Хочемо зауважити, що гравці наших суперників традиційно беруть участь у змаганнях вищим за рангом, тому мають великий ігровий досвід.

У першій грі наш Коледж переміг з рахунком 2:0 команду Педагогічного коледжу. У другій грі ми поступались 1:0, але змогли переламати хід гри і перемогли команду Медичного коледжу з рахунком 2:1.

Наші дівчата показали високий командний дух та проявили спортивний характер.

На базі Нашого Коледжу буде формуватись збірна команда Чернівецької області з волейболу на участь у Чемпіонаті України.

Всі команди були нагороджені кубками та грамотами, які вручав спеціаліст Обласного відділення фізичного виховання та спорту МОН України, МСМК України з футболу Корицький Ю.А.

Кращими гравцями нашої команди визнано Косован Дар’ю (відділення економіки та комп’ютерних технологій) та Мащанову Анастасію (відділення економіки та комп’ютерних технологій).

Дякуємо нашим дівчатам за самовіддачу. Окрема подяка вболівальникам за шалену підтримку.