ЧКЕПК :: Тиждень права

Надзвичайно плідно і продуктивно пройшов в коледжі традиційний тиждень юриста. Проведення тижня за фахом є доброю традицією, яка сприяє підвищенню рівня правової культури та правосвідомості майбутніх правників.

Тиждень права розпочався з проведення правового брейн-рингу між студентами 2 курсу, який проходив у три правові раунди. Дві студентські команди, демонструючи високий рівень знань з різних галузей права, загальну ерудицію, кмітливість, неабиякі здібності логічного мислення та вміння командної гри, протягом години інтелектуальних змагань виборювали пальму першості.

За результатами оцінювання відповідей та підрахунку балів, журі визнало: І місце - команда 272 групи, а ІІ місце дісталося студентам 271 групи.

View the embedded image gallery online at:
http://college.cv.ua/658-2019-04-05-pravo#sigProGalleriaf8527ad42c

Куратор 372 групи юридичного відділення Романович Т.Г. провела відкриту виховну годину "Формування громадянської правосвідомості майбутніх юристів в сучасних умовах розбудови правової держави", де студенти мали можливість отримати уявлення про формування правосвідомості і правової культури та особливостей стану сучасного розвитку даного питання.

View the embedded image gallery online at:
http://college.cv.ua/658-2019-04-05-pravo#sigProGalleriaff176ee4ea

Викладачем юридичних дисциплін Сташко Г.І. було проведено відкрите заняття з дисципліни Теорія держави і права на тему: «Законність і правопорядок» у вигляді семінару-конференції, де студенти вчилися формувати знання щодо порядку законності і правопорядку, основних принципів та гарантій законності, реалізації правопорядку як результату законності.

На тиждень права також була запрошена практичний працівник Кисельова С.В. –– помічник судді Сторожинецького районного суду, яка розповіла студентам в рамках вивчення дисципліни «Організація судових та правоохоронних органів» про особливості судової реформи та її впровадження в практичне застосування.

View the embedded image gallery online at:
http://college.cv.ua/658-2019-04-05-pravo#sigProGalleriad5059424ae

Крім цього, студенти відділення презентували соціальні ролики на професійну тематику, які були присвячені правам людини і громадянина. Завершився тиждень права участю студентів 3 курсу у загальноміській акції «Чисточелендж Чернівці», який об’єднав людей із різних куточків міста спільною метою – прибиранням міського скверу біля аеропорту,

View the embedded image gallery online at:
http://college.cv.ua/658-2019-04-05-pravo#sigProGalleriaf560ddfd0a

та участю студентів юридичного відділення у загальноміському заході з благодійною метою, де студенти-консультанти Юридичної клініки, провівши виїзне засідання змогли надати юридичні консультації та професійну допомогу незахищеним верствам населення.

View the embedded image gallery online at:
http://college.cv.ua/658-2019-04-05-pravo#sigProGalleria67ef1ec542