ЧКЕПК :: Туристичний сезон відкрито!

Природа Карпатських гір надзвичайно мальовнича. Головна їх прикраса - це, звичайно, самі гори, які однаково добре підходять для активного і комфортного відпочинку.

Із розвитком цивілізації та урбанізації на сьогоднішній день люди почали забувати про красу природи. Проте, не студенти 351 групи!

Подорожі та екскурсії розширюють кругозір, дають можливість краще вивчити історію та географію рідного краю. Збагачуючи свій розум теорією і практикою пізнання дійсності, юнаки та дівчата під час подорожей та екскурсій мають змогу побачити життя у всій його різноманітності, спілкуються з навколишнім світом, відчувають свою значимість у справі охорони довкілля.

5 квітня 2019 року з метою ознайомлення з майбутньою професією було проведено виїзне заняття з «Організації спортивного туризму».

Виїзд проводився з студентами спеціальності «Туристичне обслуговування», відділення туристично-ресторанного обслуговування та харчових технологій, до села Виженка, Вижницького району, Чернівецької області.

Керівниками групи були, викладач Спортивного туризму – Лаврук А.М., та випускник Коледжу - Заплатинський Владислав. «Протяте каміння», «Соколине око», «перевал Німчич» - все це справжні чудеса природи, з яких студенти-туристи черпають енергію на довгий час.

Як гарно відкривати для себе нові світи, нові місця. Дізнаватися їх таємниці і бути причарованим їх красою. Як гарно мати щось маленьке, але в ту ж мить - дуже велике в серці і в своїй душі. Так і ми. Ми це ті, хто полюбив Карпати. Ми це ті, хто називаємо їх своїми. І нарешті ми це ті, хто без втоми можуть дивитися у "сиву далечінь" і слухати "трембіти пастухів".

View the embedded image gallery online at:
http://college.cv.ua/659-2019-04-05-turizm#sigProGalleriac4d9d34360