ЧКЕПК :: НАУКА – МАЙБУТНЄ УКРАЇНИ!

Сучасний фахівець є гармонійно розвиненою людиною, яка володіє високими особистісними якостями і при цьому має можливість максимально реалізувати свій науковий та інтелектуальний потенціал. З огляду на це, у Чернівецькому кооперативному економіко-правовому коледжі особлива увага приділяється роботі по залученню до науково-дослідної і науково-практичної роботи обдарованої молоді.

Студенти беруть безпосередню участь у проведенні наукових досліджень, уміють аналізувати та узагальнювати отримані наукові результати, а також представляють їх спільноті шляхом виступів та обговорень на семінарах, круглих столах, конференціях, опублікування наукових статей.

Для узагальнення результатів наукової роботи студентів коледжу за поточний навчальний рік та оприлюднення результатів дослідницької діяльності, 16 квітня 2019 року у Коледжі була проведена підсумкова науково-практична конференція на тему: «Сучасний стан та перспективи розвитку підприємництва в Україні», яка вже стала традиційною та проводиться п’ятнадцятий рік поспіль. У конференції взяли участь представники від усіх спеціальностей коледжу.

Для багатьох студентів це була перша спроба таких досліджень, але, незважаючи на це, більшість з доповідей свідчать про достатньо високий рівень науковості, гідні перспективи розвитку студентської наукової думки.

За підсумками конференції кращим визнано наукові дослідження студентки спеціальності «Фінанси, банківська справа та страхування» Язилець Катерина та студент спеціальності «Право» Роман Мар’ян (наукові керівники – викладач економічних дисциплін Каспрук А.А., викладач юридичних дисциплін Романович Т.Г.), які вибороли право представляти наш коледж на XVІ науково-практичній конференції студентів закладів вищої освіти споживчої кооперації України (м. Львів).