ЧКЕПК :: Зустріч випускників з Коледжем через 40 років!

25 травня в стінах Коледжу відбулася зустріч випускників 1979 року спеціальності «Бухгалтерський облік», на яку з радістю прибули 18 учасників з різних куточків України.

Під час заходу випускники мали змогу знов відчути себе студентами: пройшлися екскурсією у стінах рідного Коледжу, відвідали актову та спортивну зали, оновлені кабінети, сучасні комп’ютерні лабораторії.

Випускники з радістю обмінювалися спогадами, розповідали, як склалися їх доля та професійна кар’єра, роздивлялися фотографії, мали змогу знов посидіти за партою у рідній авдиторії та послухати поради свого класного керівника, відмінника освіти України, Вайнбендер Клавдії Андріївни.

Випускник Коледжу, голова Правління спілки споживчих товариств Чернівецької області Филипчук Данило Михайлович відмітив, що за 78 років існування педагогічним колективом Чернівецького кооперативного коледжу накопичено значний педагогічний досвід підготовки фахівців, сформовано та збережено найкращі освітянські традиції, завдяки чому на сьогоднішній день Коледж є лідером освіти на теренах Буковини та посідає друге місце за чисельністю студентів серед кооперативних закладів України.

Чимало теплих слів пролунало від випускників на адресу викладачів та співробітників Коледжу, а нинішнім студентам випускники побажали наполегливості в навчанні, знайти своє місце в професії та високих звершень на життєвому шляху.

View the embedded image gallery online at:
http://college.cv.ua/670-2019-05-25-vipusk#sigProGalleria95549ed476