ЧКЕПК :: ДЕНЬ ВІДКРИТИХ ДВЕРЕЙ У ГОЛОВНОМУ УПРАВЛІННІ ДЕРЖАВНОЇ ПОДАТКОВОЇ СЛУЖБИ УКРАЇНИ У ЧЕРНІВЕЦЬКІЙ ОБЛАСТІ

Студенти коледжу спеціальностей «Облік і оподаткування» та «Фінанси, банківська справа та страхування» завітали на «День відкритих дверей» до Головного управління Державної податкової служби у Чернівецькій області.

Фахівці управління, ГДІ сектору комунікацій С. Скриндіца та заступник сектору комунікацій М. Коцим'юк, розпочали екскурсію із знайомства студентів з роботою Центру обслуговування платників податків. Було відмічено, що відвідувачі податкового відомства мають можливість отримати широкий спектр послуг. У Центрі обслуговування платників створено комфортні умови для співпраці працівників податкового відомства з представниками бізнесу та громадянами. Студенти дізналися про можливості електронних сервісів податкової служби та акредитований центр сертифікації ключів, де безкоштовно можна отримати ключі електронного цифрового підпису. Наглядно побачили клопітку роботу працівників інспекції з платниками податків та ознайомилися зі зразками податкових документів.

У залі селекторних нарад Скриндіца Світлана презентувала студентам історію становлення та розвитку податкової системи України, ознайомила із завданнями податкової служби, електронним сервісом, який розміщено на офіційному веб-порталі Державної податкової служби України, структурою сплачених податків на території Чернівецької області станом на 01 вересня 2019 року.

Працівники податкової служби наголосили на важливості сплати податків та їх значені в соціально-економічному житті як держави так і окремої територіальної громади.

Зустріч сприяла зростанню інтересу студентів до майбутньої професії, підвищенню мотивації до опанування фахових знань.

View the embedded image gallery online at:
http://college.cv.ua/684-2019-09-30-dps#sigProGalleria05a7757326