ЧКЕПК :: ВИБУХОВЕ PARTY

Відповідно до плану заходів тижня за фахом 23 жовтня студенти спеціальності «Готельно-ресторанна справа» підготували майстер-клас з сервірування столів під загальною назвою «Вибухове party».

Студенти 341, 342 груп проявили креативність, показали нові, оригінальні ідеї у сфері обслуговування: тематичні столи «До дня закоханих», «Хеллоуїн», «Кенді бар» та «Український».

Під час свята працювала фотозона.

У затишній, дружній атмосфері гості (учні ПТУ № 8) та студенти коледжу мали можливість продегустувати незвичні та водночас традиційні коктейлі, страви автентичної буковинської кухні, кондитерські вироби та десерти.

Майстер-клас досяг своєї мети: студенти та гості отримали динамічні знання, драйвовий настрій та безліч позитивних емоцій.

Студенти третього курсу вкотре довели, що спеціальність «Готельно-ресторанна справа» є перспективною та затребуваною на ринку праці професією. Від набутих вмінь та навичок офіціанта і бармена залежить, чи зможе він втримати клієнта та запалити у ньому бажання прийти саме до цього закладу наступного разу.

View the embedded image gallery online at:
http://college.cv.ua/694-2019-10-23-party#sigProGalleriaacc0489981