ЧКЕПК :: ЗОЛОТИЙ ДУБЛЬ З ТЕНІСУ НАСТІЛЬНОГО

19 – 21 листопада 2019 на базі ЗОШ №27 м. Чернівці відбулись змагання з тенісу настільного в залік XV обласних Спортивних ігор серед студентської молоді закладів вищої освіти, які здійснюють підготовку молодших спеціалістів.

В змаганнях взяли участь 18 закладів вищої освіти (36 учасників) – юнаки і 13 закладів вищої освіти (26 учасниць) – дівчата.

Збірну команду Чернівецького кооперативного економіко-правового коледжу представляли наступні студенти: Колесник Ігор – 331 група (відділення економіки та ком’ютерних технологій), Чорней Василь-Руслан – 191 група (відділення економіки та ком’ютерних технологій), Шеромова Євгенія - 451 група (відділення туристично-ресторанного обслуговування та харчових технологій), Бічер Діана – 151 група (відділення туристично-ресторанного обслуговування та харчових технологій), в підсумку наші студенти посіли I місце і серед дівчат і серед юнаків.

Хочу зазначити, що дівчата вже третій рік поспіль виграють дані змагання та представляли минулого року нашу Чернівецьку область на Всеукраїнських змаганнях.

Особливо хочу відзначити студентку 451 групи (відділення туристично-ресторанного обслуговування та харчових технологій) Шеромову Євгенію за зайняте III місце в особистих зустрічах та студента 191 групи (відділення економіки та комп’ютерних технологій) Чорнея Василя-Руслана, який зайняв 4 місце в особистих зустрічах.

Наші студенти показали високий рівень спортивної підготовки та проявили спортивний характер. Хочу подякувати нашим студентам-спортсменам за успішний виступ назмаганнях та побажати ще більших спортивних досягнень.

Керівник фізичного виховання
Лаврук Андрій Михайлович.

View the embedded image gallery online at:
http://college.cv.ua/704-2019-11-19-tenis#sigProGalleria418f0a6c2a