ЧКЕПК :: Оцінка якості знань випускників Коледжу

25 лютого 2020 року викладачі Львівського торговельно-економічного університету провели зовнішній моніторинг знань випускників Коледжу спеціальностей 081 Право, 123 Комп’ютерна інженерія, 076 Підприємництво, торгівля та біржова діяльність, 071 Облік і оподаткування, 072 Фінанси, банківська справа та страхування, 241 Готельно-ресторанна справа.

Студенти Коледжу продемонстрували високий рівень фахових знань та компетентностей і рекомендовані до навчання в Університеті.

Після тестування відбулася дружня та відверта розмова за круглим столом за участю декана юридичного факультету Університету, професора кафедри цивільного права та процесу Котухи А.С., доцента кафедри товарознавства й експертизи в митній справі, кандидата технічних наук Шумського О.В. та відповідального секретаря Приймальної комісії Університету, кандидата економічних наук Бойка Р.В. про особливості вступної кампанії 2020 року, норми академічної доброчесності та усвідомлення її цінності і стандартів дотримання під час освітнього процесу у Львівському торговельно-економічному університеті та про роль органів Студентського самоврядування у формуванні успішної особистості.