ЧКЕПК :: Тиждень Юриста в коледжі

Сьогодні будь-яка свідома людина розуміє актуальність та значущість процесу побудови громадянського суспільства та правової держави в Україні. Але він, насамперед, передбачає необхідність формування нового, вищого рівня правової свідомості та правової культури. Кожен професіонал намагається досягти вершин успіху в улюбленій справі. Не стоять осторонь цього процесу і студенти-юристи та їх наставники – викладачі Чернівецького кооперативного економіко-правового коледжу.

Щорічний Тиждень Юриста, який у цьому навчальному році проходив з 24 по 28 лютого, став доречним підґрунтям для важливих питань студентської молоді. Було заплановано ряд цікавих, змістовних і різнопланових заходів, в яких з великим задоволенням взяли участь студенти юридичного відділення.

24 лютого відбувся правовий турнір серед студентських команд 1 курсу юридичного відділення, під керівництвом викладача юридичних дисциплін Шевчук Т.А., який проходив у три правові раунди. Навіть незважаючи на те, що в інтелектуальній грі взяли участь студенти 1 курсу, вони змогли продемонструвати високий рівень знань з різних галузей права, загальну ерудицію, кмітливість, неабиякі здібності логічного мислення та вміння командної гри.

View the embedded image gallery online at:
http://college.cv.ua/713-2020-02-29-pravo#sigProGalleriaba80a3d0e4

Наступний день юридичного тижня був присвячений протидії булінгу, як одного з негативний явищ у суспільстві. Студенти старших курсів поставили для себе задачу донести до своїх колег інформацію для ознайомлення з цією проблемою. Студентам демонструвалися соціальні ролики щодо протидії булінгу. А також в цей день відбувся захід «Подолаємо булінг разом!», який був зорганізований студентами 472 групи разом із куратором Романович Т.Г.

View the embedded image gallery online at:
http://college.cv.ua/713-2020-02-29-pravo#sigProGalleria85ea1f8e7e

Крім того, 25 лютого до Коледжу завітали представники Львівського торговельно-економічного університету на чолі з деканом юридичного факультету, доктором юридичних наук, проф. Котухою О.С., який провів попереднє тестування для студентів випускних курсів в рамках співпраці між Коледжем та університетом. Декан юридичного факультету ознайомив студентів з правилами вступу та розповів про переваги навчання у ЛТЕУ.

View the embedded image gallery online at:
http://college.cv.ua/713-2020-02-29-pravo#sigProGalleriac3955b906f

26 лютого в рамках вивчення дисципліни «Цивільний процес», студентами 471 групи було інсценовано судове засідання під керівництвом викладача юридичних дисциплін Сташко Г.І. Слухалася справа за позовом батька до матері про позбавлення її батьківських прав. Студенти активно застосовували процесуальні норми та гідно захищали свої позиції. За результатами засідання був винесений обґрунтований та законний вирок. На судове засідання були запрошені студенти молодших курсів для набуття досвіду.

View the embedded image gallery online at:
http://college.cv.ua/713-2020-02-29-pravo#sigProGalleria93a0a0cdf6

27 лютого відбулося засідання Дебатного клубу за Оксфордським форматом на тему: "Доцільність впровадження смертної кари чи довічне позбавлення волі: сучасні погляди в Україні" під керівництвом к.ю.н., викладача юридичних дисциплін Мартинюк Т.М. В ролі промовців виступали студенти 3 та 4 курсів, які були поділені на 2 команди та висловлювали свої позиції «за» і «проти». Загалом дебати в такому форматі справили позитивне враження на студентську молодь.

View the embedded image gallery online at:
http://college.cv.ua/713-2020-02-29-pravo#sigProGalleria682c465747

Також в цей день відбувся майстер-клас доктора юридичних наук, заслуженого юриста України, викладача юридичних дисциплін Черновського О.К. на тему: «Культура правового мислення».

View the embedded image gallery online at:
http://college.cv.ua/713-2020-02-29-pravo#sigProGalleria0f18ae6175

Протягом Тижня студентами-юристами під керівництвом викладача юридичних дисциплін Марисей Н.І. було організовано проведення бесід з юридичної тематики. Крім цього, на відділенні проводився конкурс на кращу мультимедійну презентацію щодо прав людини, яку підготували групи.

View the embedded image gallery online at:
http://college.cv.ua/713-2020-02-29-pravo#sigProGalleriadbc24550b1

В кінці тижня відбулося засідання циклової комісії юридичних дисциплін, де викладачі змогли поділити досвідом щодо проведення тижня права та окреслити подальші напрямки роботи зі студентами.

View the embedded image gallery online at:
http://college.cv.ua/713-2020-02-29-pravo#sigProGalleriafdbbcbcf71

Тиждень права пройшов як один день і залишив яскраві спогади, та дав позитивний заряд на подальшу роботу.