ЧКЕПК :: Навчальна евакуація

Від початку року на території Чернівецької області трапилося 248 пожеж з них 82 в місті Чернівці. У зв’язку з цим 3 березня 2020 року представники служби ДСНС та патрульної служби поліції за ініціативи заступника начальника Чернівецького міського відділу Управління ДСНС України у Чернівецькій області Власюка Павла Вікторовича на базі коледжу відпрацювали евакуацію студентів з приміщення коледжу та гасіння пожежі.

Під час евакуації студенти діяли відповідно до плану, покидаючи приміщення у визначеному порядку. Після цього було підбито підсумки навчальної евакуації. Рятувальники додатково роз’яснили присутнім правила пожежної безпеки, закцентували увагу на тому, що під час проведення евакуації не слід створювати натовпу, варто утримувати вільними виходи із приміщення, діяти чітко і злагоджено. Фахівці Служби порятунку продемонстрували на практиці, як користуватися первинними засобами пожежогасіння, розповіли про види вогнегасників і вказали, у якій ситуації котрим вогнегасником треба скористатися. Для студентів та педагогічного колективу таке заняття виявилося дуже корисним, адже дало змогу отримати практичні знання та відтренувати навички дій у разі пожежі. Також рятувальники ознайомили студентів зі своєю роботою: організували показ пожежного автомобіля, розповіли про спеціальні інструменти, які використовують вогнеборці при ліквідації пожеж та надзвичайних ситуацій, продемонстрували, як рятувальники гасять пожежі, подаючи воду із пожежного рукава. Насамкінець, рятувальники провели бесіду з керівництвом навчального закладу та надали рекомендації щодо посилення заходів пожежної безпеки.

Такі тренування мають надзвичайно велике значення, тому що студенти набувають досвіду, як в такій ситуації діяти, як себе поводити, як зорієнтуватися на місці події.

View the embedded image gallery online at:
http://college.cv.ua/715-2020-03-03-evac#sigProGalleriab21a708edd