ЧКЕПК :: Свято весни, радості, краси

Ось і настала весна – пора сонця, радості, квітів й надії.

Весна - дивовижна пора року, коли все пробуджується, оживає природа а з нею й щирі людські почуття. У дні весняного пробудження й оновлення вшановують Жінку. Її оспівують у музиці, поезії, живописі… Так було, є, так буде вічно. Бо вічна краса жіночої душі, вічна доброта її серця.

Перше весняне свято – 8 Березня. В цей день ми вітаємо жінку, від якої з'явилось все прекрасне на землі - краса, любов, радість і ніжність.

Жінка постійно міняється. Жінка – муза, натхнення, актриса, зірка. Зірка незгасна і невмируща у пам’яті. Недарма ж найсвятіші на землі слова мають жіночий рід – Земля Вітчизна, Матір, а ще Віра, надія , Любов.

5 березня жіноцтво Коледжу насолодилось щирими вітаннями від найсильнішої, наймужнішої частини колективу – чоловіків. Найпершим чарівних жінок привітав директор коледжу Кошкаров Степан Андрійович. Лунали вітання від колег та представників студентства, які у віршах і прозі зичили нев’янучої молодості, кохання і гармонії.

Актова зала в цей день була наповнена творчістю талановитих студентів відділення Туристично-ресторанного обслуговування та харчових технологій, які продемонстрували яскраві вокальні, театральні здібності та почуття гумору, здивували викладачів та одногрупників своїми талантами, за що і були винагороджені щедрими оплесками.

Найкраща в світі жінка - українка!
Вона, немов калини білий цвіт!
Хоч з міста, хоч з далекої глибинки,
Талантами підкорює весь світ!
Краса її магічна і глибинна!
Достойна пензля визнаних митців!
Душа відкрита, щира і гостинна,
А розум мудрий, мов у мудреців!

Вітаємо всіх жінок зі святом весни, розквіту і відродження природи. Бажаємо миру і чистого неба!

View the embedded image gallery online at:
http://college.cv.ua/717-2020-03-07-vesna#sigProGalleria1a62ae6cc9