ЧКЕПК :: Увага! Роботодавець пропонує!

Є приємна новина для випускників та студентів старших курсів Чернівецького кооперативного економіко-правового коледжу, спеціальностей «Облік і оподаткування», «Фінанси, банківська справа та страхування», «Комп’ютерна інженерія».

У зв’язку з відкриттям нових відділень Укргазбанку у місті Чернівці та у місті Сторожинець, випускники зазначених спеціальностей запрошуються на проходження конкурсу з можливістю подальшого працевлаштування. І мають пречудові шанси! Адже під час проходження виробничої практики, на базі Чернівецьких відділень Укргазбанку, протягом кількох років, студенти коледжу стабільно демонструють гідний рівень фахових знань та професійних компетентностей, є відповідальними та дисциплінованими, успішно справляються з поставленими професійними завданнями.

Варто зазначити, що АБ «Укргазбанк» є провідним ЕКОбанком України, входить до п’ятірки найбільших банків України за обсягом активів.

Як зазначила очільниця Чернівецької обласної дирекції Укргазбанку Гуцол Людмила Григорівна, політика розширення регіональної мережі Укргазбанку спрямована на створення для клієнтів максимально комфортних умов обслуговування. Нові відділення будуть повнофункціональними, пропонуватимуть клієнтам увесь спектр банківських послуг: розрахунково-касове обслуговування, валютно-обмінні операції, розміщення тимчасово вільних коштів, кредитування, операції з платіжними картками, обслуговування систем грошових переказів тощо.

View the embedded image gallery online at:
http://college.cv.ua/725-2020-06-22-bank#sigProGalleriaefa1708305