ЧКЕПК :: Випуск молодих фахівців на відділені економіки та комп’ютерних технологій

Випуск25 червня 2020 року відбулися урочистості, присвячені випуску молодих фахівців відділення економіки та комп’ютерних технологій.

Омріяні дипломи молодшого спеціаліста отримали
65 випускників спеціальностей:

071 Облік і оподаткування
072 Фінанси, банківська справа та страхування
076 Підприємництво, торгівля та біржова діяльність
123 Комп’ютерна інженерія

Цей навчальний рік був особливим та нелегким для всіх, а особливо для нинішніх випускників. Адже саме на їх долю випала необхідність швидкого опанування дистанційних технологій навчання, проходження переддипломної практики на віртуальних виробничих та комерційних підприємствах, складання екзаменаційної сесії, а в подальшому і кваліфікаційних екзаменів он-лайн. Проте, студентська молодь впевнено йшла до своєї мети. Плідне навчання за престижними спеціальностями, освоєння навичок з майбутнього фаху, здобуття безцінного професійного і життєвого досвіду під керівництвом висококваліфікованих педагогів, допомогло їм стати справжніми професіоналами своєї справи – дипломованими спеціалістами.

Традиційно, першим привітав випускників із завершенням навчання директор коледжу, кандидат економічних наук, Кошкаров Степан Андрійович. Звертаючись до молоді, він наголосив, що саме зі стін Чернівецького кооперативного коледжу, історія якого налічує 80 років, вийшло у світ багато відомих політиків, науковців, провідних фахівців у галузі економіки та права. Степан Андрійович побажав випускникам завжди йти вперед, наполегливо долати труднощі та перешкоди, продовжувати освіту, успіхів на життєвому та професійному шляху.

Від імені Правління спілки споживчих товариств Чернівецької області випускників привітала директор департаменту кадрової політики Білокрила Катерина Петрівна, яка у своїй промові побажала молодим фахівцям щасливої долі, професійного зростання, вміння правильно використовувати свої знання, не забувати рідний навчальний заклад, завжди відвідувати його та гордо нести у світ почесне звання випускника Чернівецького кооперативного економіко-правового коледжу.

З теплими, зворушливими словами звернулися до випускників куратори груп Андріука Валентина Володимирівна, Коваленко Вікторія Павлівна та Ковценюк Ганна Вікторівна. Вони нагадали студентам найкращі та найцікавіші моменти студентського життя, зазначили, що попереду – період становлення і професійного зростання, злетів і падінь, приємних сюрпризів і труднощів, які вони будуть вчитися долати самостійно. Але куратори завжди будуть готові підтримати їх добрим словом та мудрою порадою.

Від імені випускників виступили члени студентського самоврядування та старости груп Стоянова Анастасія, Язилець Катерина та Пензар Роксолана, які у своїх виступах висловили щиру подяку всьому педагогічному колективу, технічному та обслуговуючому персоналу Коледжу за щоденну, кропітку працю; своїм батькам за любов, терпіння та підтримку, однокурсникам за незабутні студентські роки, проведені разом.

Чудовий сонячний день, по-святковому вбрані випускники, прощальні напутні настанови педагогів, гостей та кураторів – все це створило атмосферу хвилюючого, радісного і водночас сумного свята прощання з рідним Коледжем.

Не зважаючи на те, що навчання у Коледжі завершене, значна частина випускників не покидають стіни рідного навчального закладу, адже виявили бажання продовжити навчання у Львівському торговельно-економічного університеті в рамках навчального комплексу «Кооперація».

Щасти Вам, дороги випускники!

View the embedded image gallery online at:
http://college.cv.ua/727-2020-06-29-vipusk#sigProGalleriabfe28909d9