ЧКЕПК :: Вітання Коледжу від Студентства

Випуск

Професія працівника освіти поєднує в собі мудрість і молодість душі, креативність і величезну енергію, доброту і суворість! Працю педагогів неймовірно складно оцінити, їй просто немає ціни!

Неможливо говорити про педагогічну мудрість, не згадавши вагому, ювілейну дату – 80 річчям нашого КОЛЕДЖУ. Історія формується не один рік. Майже століття невтомні працівники – освітяни будували, наповнювали, розвивали цей храм науки.

Приємно відзначити, що коледж не втрачає висоти, зберігаючи та примножуючи традиції, сміливо приймає виклики часу, залишаючись одним із провідних навчальних закладів Буковини.

Складна праця працівника освіти. Ви відкриваєте очі на загальнолюдські цінності, вчите боротися з труднощами і ніколи не здаватися, шукати вихід із будь – якої ситуації. Складна праця, але всі ви працюєте, не покладаючи сил, виховуючи майбутнє України, нас, ваших дітей. Ми дуже вам за це вдячні.

Дорогі наші викладачі! Вітаємо вас з Днем працівника освіти! Високо цінуємо щедрість ваших люблячих сердець, ваше терпіння і розуміння, відданість справі і любов до нас - своїх студентів! Бажаємо міцного здоров'я, радості від вашої нелегкої праці та усіляких успіхів в особистому житті! Нехай вас оточують повага і любов, доброзичливість і милосердя, життєрадісність і наша подяка!

За якісну освіту висловлюємо щиру вдячність педагогічному колективу та директору коледжу Кошкарову Степану Андрійовичу, який піклується про майбутнє молоді, створює найкращі умови для кар’єрного старту студентів. Завдяки нашим викладачам, їхній невтомній праці, вмінню донести та передати набуті навики, привити любов до праці, ми вчимося бути відповідальними та самостійними. У народі кажуть, що письменник живе у своїх книжках, скульптор у створених ним скульптурах, а викладач – у думках і справах своїх студентів.

Не одне покоління висококваліфікованих фахівців випустили ці стіни, і ми впевнені, що кожен випускник згадує коледж із вдячністю і теплом у серці. Від імені усіх студентів рідного навчального закладу з гордістю можемо сказати: ми пишаємось своєю історією, своїми випускниками, викладачами, тим, що сьогодні святкуємо 80-річний ювілей від дня заснування. І у цей святковий день зичимо колективу успішної роботи на благо України, а кожному – миру, добра, благополуччя й успіхів у всіх починаннях.

З повагою,
Студентська рада Коледжу