ЧКЕПК :: День юриста в коледжі

ФемідаСвято День юриста з'явилося в календарі України за указом президента від 16 вересня 1997 року на підтримку ініціативи Міністерства юстиції України, Спілки юристів України та Спілки адвокатів України.

Професія юриста — одна з найбільш престижних та шанованих в Україні, адже їх діяльність сприяє удосконаленню чинного законодавства, підвищенню правової культури серед населення, а також утверджує і забезпечує права та свободи кожної людини.

Традиційно, щороку на юридичному відділенні Чернівецького кооперативного економіко-правового коледжу до Дня юриста проводяться заходи, що сприяють підвищенню професійної кваліфікації юристів, правової культури українських громадян. Так, 8 жовтня 2020 року відбулася студентська конференція на тему: «Науковий погляд молоді: ключові питання сучасного етапу реформування системи вітчизняного законодавства».

З вітальним словом до студентів та викладачів звернулися директор коледжу, кандидат економічних наук, доцент Кошкаров Степан Андрійович та заступник директора-завідувач юридичного відділення, кандидат юридичних наук Фонарюк Олена Юріївна.

У науковому заході взяли участь студенти 2, 3 та 4 курсів юридичного відділення: Фрунзе-Цанке Юлія, Гайсан Христина, Бружа Віоріка, Васківчук Віта, Ганзюк Яна, Веденівська Ангеліна та Карпюк Анна. Обговорювали актуальні на сьогоднішній день питання реформування юридичної освіти, податкової системи, причини та ознаки кіберзлочинності в Україні, пріоритети у сфері витрат на охорону довкілля, шляхи подолання подвійного громадянства, правові засади впровадження медіації в Україні та важливість об’єднання територіальних громад.

Завдяки науковому заходу молоді юристи можуть зробити свої перші кроки у науковій діяльності та долучитись до правової спільноти України, обрати для себе цікаві та перспективні теми для наукових досліджень.

Дорогі студенти-правники та молоді юристи!