ЧКЕПК :: Відкрита виховна година до Дня захисника України

14 жовтня, на свято Покрови Пречистої Богородиці, в нашій державі відзначається День українського козацтва.

З давніх-давен Богородиця є покровителькою українського козацтва й усіх українських збройних формувань. Запорожці, зокрема, мали на Січі церкву на честь Покрова Пресвятої Богородиці з іконою її Покрова. Окрім того, на свято Покрови в Україні відбувалася Велика рада, що обирала гетьмана, визначала, як козацтву жити далі. Тому символічно, що це свято День захисника України припадає саме на цю дату.

Це свято асоціюється насамперед з мужністю та стійкістю людського характеру, силою духу та відданістю Батьківщині.

У пам'яті сьогоднішніх і майбутніх нащадків назавжди збережуться подвиги багатьох поколінь воїнів-захисників, їх безмежна відданість і любов до рідної землі, мужність та героїзм.

13 жовтня до Дня захисника України в 121 групі відділення економіки та комп`ютерних технологій, під керівництвом куратора Коваленко Вікторії Павлівни, була проведена відкрита виховна година «Мужність незламних», на яку були запрошені почесні гості:
• капітан Збройних Сил України Коваленко Олександр Ігорович, учасник АТО;
• старшина медичної служби військового шпиталю Войтенко Наталія Дмитрівна, учасниця АТО.

Шановні гості поспілкувалися зі студентами, розповіли про бойовий досвід, про своє бачення ситуації на сході України та ті процеси, які відбуваються в державі та закликали молодь бути справжніми патріотами, активізувати свою громадську позицію для розбудови нової, квітучої України.

Юнаки та дівчата із зацікавленням слухали розповіді військовослужбовців, задавали багато питань про життя в місцях бойових дій, про службу в Збройних Силах України; у свою чергу студенти розповідали вірші, співали пісні та, наприкінці заходу, щиро подякували Захисникам України за цікаву розповідь та отримане задоволення від спілкування зі справжніми воїнами.

View the embedded image gallery online at:
http://college.cv.ua/751-2020-10-14-zahist#sigProGalleriace255148cd