ЧКЕПК :: ЧЕРЕЗ ТЕРНИ ДО ЗДОБУТКІВ!

Наука завжди залишається тією рушійної силою, яка забезпечує прогрес, не зважаючи на складні сучасні реалії. У цих умовах освітній процес потребує нових форм та методів роботи зі студентами, але основним залишається формування сучасного фахівця як гармонійно розвиненої людини, яка володіє високими особистісними якостями і при цьому має можливість максимально реалізувати свій науковий та інтелектуальний потенціал. З огляду на це, у Чернівецькому кооперативному економіко-правовому коледжі особливу увагу викладачі приділяють роботі з обдарованою молоддю та її залученню до науково-дослідної і науково-практичної роботи. Студенти беруть безпосередню участь у проведенні наукових досліджень, уміють аналізувати та узагальнювати отримані наукові результати, а також представляють їх спільноті шляхом виступів та обговорень на семінарах, круглих столах, конференціях, опублікування наукових статей протягом навчального року.

Для узагальнення результатів наукової роботи студентів коледжу за поточний навчальний рік та оприлюднення результатів дослідницької діяльності, у Коледжі була проведена підсумкова науково-практична конференція на тему: «Інноваційні процеси та їх вплив на ефективність діяльності підприємства», яка вже стала традиційною та проводиться сімнадцятий рік поспіль. У заході взяли участь представники всіх спеціальностей коледжу, визначені кращими на конференціях відділень:
- «Комп’ютерна інженерія» – Кушнір Вікторія, Арсеній Даниїл;
- «Фінанси, банківська справа та страхування» – Шемчук Леся;
- «Право» – Ящук Олександра, Ганзюк Яна;
- «Туризм» – Гончарук Марина;
- «Підприємництво, торгівля та біржова діяльність» – Фелепюк Таїсія;
- «Готельно-ресторанна справа» – Житарюк Дар’я;
- «Харчові технології» – Романко Еліна;
- «Облік і оподаткування» – Романовська Лілія.

Новою стала форма проведення такого заходу – змішана: захоплююче було спостерігати за доповідями і тих студентів, які доповідали очно, і тих, що у зв’язку з карантином, доповідали дистанційно. Для багатьох студентів це була перша спроба таких досліджень, але, незважаючи на це, більшість з доповідей свідчать про достатньо високий рівень науковості, гідні перспективи розвитку студентської наукової думки.

За підсумками конференції кращими визнано наукові дослідження студентки спеціальності «Право» Ганзюк Яни та студентки спеціальності «Туризм» Гончарук Марини (наукові керівники – викладач юридичних дисциплін Марисей Н.І., викладач туристичних дисциплін Цепенда Н.Р.), які вибороли право представляти наш коледж на XVІІІ науково-практичній конференції студентів закладів освіти споживчої кооперації України (м. Львів).

View the embedded image gallery online at:
http://college.cv.ua/771-2021-03-30-conf#sigProGalleriae47c70bac8