ЧКЕПК :: Практичне навчання юристів

З метою практичного закріплення теоретичних знань з юридичних дисциплін, студенти 3 курсу юридичного відділення під керівництвом керівника навчальної практики Сташко Галини Іванівни, відвідали Першотравневий районний суд міста Чернівці.

Студенти-правники уже оволоділи теоретичними знаннями різних галузей права, тому безпосереднє бачення роботи апарату суду та суддів має важливе значення в якісному засвоєнні набутих знань.

Голова суду Скуляк Ігор Анатолійович розповів студентам про систему судочинства, категорії справ, які розглядаються даним судом, стадії судового процесу, а також фіксування судового процесу технічними засобами.

Студенти ознайомились з організацією роботи структурних підрозділів суду, з можливістю проведення судових засідань у режимі відеоконференції, відправки учасникам процесу процесуальних документів та повісток в електронному вигляді в рамках проекту «Електронний суд», відвідали канцелярію та зали судових засідань.

Відвідання студентами юридичних спеціальностей суду є не просто одним із заходів правового виховання та підвищення загального рівня правових знань і навиків, а й можливістю для майбутніх правників визначитись із професійною долею.

View the embedded image gallery online at:
http://college.cv.ua/780-2021-06-01-sud#sigProGalleriabd97229606