ЧКЕПК :: Комп’ютерна інженерія - професія сьогодення та майбутнього!

11 червня у Колежі відбувся Кваліфікаційний екзамен зі спеціальності 123 Комп’ютерна інженерія, під час якого 24 студенти-випускники успішно підтвердили рівень здобутих у коледжі теоретичних знань та практичних навичок та здобули право отримати диплом молодшого спеціаліста техніка-програміста.

Надзвичайно перспективна та затребувана на ринку праці професія ІТ-фахівця не випадково стає все більш популярною та розповсюдженою: в епоху глобальної інформатизації компютерні технології охопили усі сфери життя та цей процес і надалі розвивається стрімкими темпами. Сьогодні все більше і більше молодих людей замислюються про здобуття освіти, пов’язаної з ІТ-технологіями.

Зі слів голови Кваліфікаційної комісії, завідувача кафедри комп’ютерних систем і мереж Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича, кандидата фізико-математичних наук, доцента Воробця Георгія Івановича, студенти показали гідний рівень професійних компетенцій, що відповідають державним стандартам освіти та можуть продовжувати навчання в рамках ступеневої освіти на кафедрі комп’ютерних систем і мереж Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича. Важливо, підкреслив він, що багато років поспіль випускники Чернівецького кооперативного коледжу економіки і права гідно конкурують з випускниками інших закладів освіти за місця державного замовлення.

Вітаємо студентів з успішною здачею екзамену та бажаємо плідної професійної діяльності та успіхів на професійній ниві! Адже вже завтра молоді фахівці займуть гідні робочі місця на посадах:
• адміністраторів комп’ютерних мереж та систем;
• спеціалістів з експлуатації комп’ютерних систем;
• розробників програмного забезпечення комп’ютерних засобів, систем та комплексів;
• спеціалістів з обслуговування спеціалізованих систем та мереж тощо.

Отже, бути фахівцем ІТ-галузі - це актуально та перспективно!
Тому, якщо ви любите комп’ютер, бажаєте мати високий рівень доходів, працюючи при цьому вдома або в офісі, якщо Вам цікаво займатися розробкою або обслуговуванням комп’ютерних систем і мереж – впевнено обирайте для вступу спеціальність
123 Комп’ютерна інженерія
та приєднуйтесь до дружньої студентської спільноти
Чернівецького кооперативного фахового коледжу економіки і права!