ЧКФКЕП :: Успішне завершення навчання

На юридичному відділенні успішно завершилася робота екзаменаційної комісії по прийняттю Комплексного кваліфікованого екзамену для 47 молодших спеціалістів з права.

Професія юриста є однією з найзатребуваніших на ринку праці. Професія юриста – це величезний рівень відповідальності. У руках фахівця іноді долі людей, підприємств і навіть держав. Тому з кожним роком число абітурієнтів, що бажають здобути цю професію, стає все більше.

За словами голови екзаменаційної комісії, декана юридичного факультету Львівського торговельно-економічного університету, професора кафедри господарського права та процесу Котухи Олександра Степановича, випускники Коледжу, спеціальності Право підготовлені до роботи в різних правничих установах і можуть працювати у судах, адвокатських та нотаріальних установах, в управліннях пенсійного фонду України, фондах соціального страхування, державних фіскальних органах, відділах реєстрації юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців. Крім того, випускників спеціальності потребують юридичні консультації, нотаріальні установи, підприємства, які в своїх штатних розкладах мають посади юристів.

За допомогою переваг, якими володіє Коледж, а саме інтегрованих навчальних планів з юридичним факультетом Львівського торговельно-економічного університету, студента мають можливість вступати за скороченим терміном навчання для здобуття кваліфікаційного рівня бакалавра права.