ЧКФКЕП :: Урочисте свято з нагоди Дня знань

День знаньНаш Коледж, разом з усією державою, у цей чудовий вересневий день, відзначив День знань – справжнє всенародне свято мудрості, доброти і людяності. Розпочинається новий навчальний рік, який завжди означає відкриття нової, осяйної і часто нелегкої дороги – дороги до знань, до нових звершень.

У 30-ту річницю незалежності рідної України, майже 250 студентів нового набору влились у дружню студентську родину Чернівецького кооперативного фахового коледжу економіки і права.

Традиційно першим з вітальним словом до першокурсників звернувся директор коледжу, кандидат економічних наук Кошкаров Степан Андрійович, який у своїй промові зазначив наступне.

«Наш заклад освіти, історія якого налічує понад 80 славетних років, радо приймає у свої лави студентів-першокурсників. За весь період існування навчального закладу підготовлено понад 40 тисяч випускників, серед яких багато відомих політиків, науковців, провідних фахівців у галузі економіки, права та сфери обслуговування. Наші студенти щорічно беруть участь у всеукраїнських та міжнародних конференціях, є переможцями обласних, всеукраїнських та міжнародних конкурсів фахової майстерності, водночас, ми можемо пишатися досягненнями наших студенів у спорті та художній самодіяльності.

Ми підтримуємо і розвиваємо міжнародні зв’язки із такими закладами освіти:
- Ботошанський економічний коледж імені Октава Оніческу (Румунія);
- Коледж торгівлі та обслуговування (м. Прешов, Словаччина);
- Гомельський торгово-економічний коледж (Білорусь).

Для студентів нашого коледжу створені всі умови для продовження навчання в рамках ступеневої освіти, адже коледж працює в єдиному навчальному комплексі з Львівським торговельно-економічним університетом та Чернівецьким національним університетом імені Юрія Федьковича.

Ми продовжуємо славну традицію та й надалі будемо співпрацювати всі разом задля досягнення спільної мети – підготовки всебічно розвинених молодих фахівців, які володіють глибокими професійними знаннями та практичними навичками, вільно володіють IT-технологіями».

Степан Андрійович побажав першокурсникам невичерпних сил та енергії, наполегливості в навчанні, легкого подолання усіх труднощів та перешкод на шляху до омріяного диплому.

З теплими, зворушливими словами підтримки до студентства коледжу звернулися мама студента-першокурсника Заремба Людмила Василівна, яка висловила слова батьківської любові та надії, запевнила, що батьки завжди будуть надійним тилом для свої дочок і синів та в будь який момент готові прийти на допомогу.

Від імені випускників коледжу першокурсників привітала Остафійчук Марія, випускниця спеціальності «Підприємництво, торгівля та біржова діяльність», яка розповіла про чудові роки навчання у коледжі, про цікаве дозвілля, про свою дружню групу, яка сьогодні, майже у повному складі, продовжує навчання у Львівському торговельно-економічному університеті. У своєму виступі Марія сердечно подякувала адміністрації та викладачам коледжу за високий рівень підготовки, за всебічну підтримку та за перше робоче місце, а першокурсникам побажала ніколи не зупинятись на досягнутому, дбати про свій професійний розвиток та палкого студентського кохання.

Першевересневе свято відбулося у дуже теплій, дружній, емоційно насіченій атмосфері. Адміністрація коледжу висловлює щиру подяку студентам, які взяли безпосередню участь в його організації: Герасимчук Алісі, Семенюку Мар’яну, Вигонному Віталію, Золотій Сніжані, Герман Христині та усім іншім.

Хай щастить у новому навчальному році!