ЧКФКЕП :: Всесвітній День Туризму

25-26 вересня 2021 року з метою ознайомлення з майбутньою професією та з нагоди святкування Всесвітнього Дня Туризму та Дня Туризму в Україні була проведена екскурсія майбутніми туристами до Буковинських Карпат.

Виїзд проводився з студентами 351 навчальної групи, спеціальності «Туризм», відділення туристично-ресторанного обслуговування та харчових технологій, до села Виженка, Вижницького району, Чернівецької області.

«Перевал Німчич», «Протяте каміння», «Соколине око», - все це справжні чудеса природи Чернівецької області, з яких студенти-туристи черпають енергію на довгий час.

Дивовижне природне утворення «ПРОТЯТЕ КАМІННЯ» – це група скель, утворених з розбитих пластів пісковика та пронизаних різноманітними отворами і ходами всередині. Розташовані у півтори години пішого ходу від перевалу Німчич на гірському хребті у міжріччі річок Виженка і Смугарів.

Особливу увагу звертає на себе Соколине Око – найцікавіша з скальних груп Протятого Каміння. Соколине Око являє собою кам’яну арку, що дійсно нагадує око, розташовану в скелі висотою близько 40 метрів. Верхня плита каменя утворює циганську аркаду, з-під якої на дно каньйону веде крутий схил.

Рухаючись у західному напрямку, зустрінемо по дорозі ще декілька великих скельних груп. Ці скелі утворились з розбитих пластів пісковику і, нібито, насунуті один на одного. Скелі вражають своєю величчю, висота каміння складає подекуди 40 – 50 метрів.

Коли Ти на вершині гори, забувається як важко було сюди забратись. Вигляд цього вартий!

Втома та біль минеться, та враження залишаться з нами назавжди!

View the embedded image gallery online at:
http://college.cv.ua/800-2021-09-29-turizm#sigProGalleria51e23793b9