ЧКФКЕП :: День юриста в коледжі

Свято День юриста з'явилося в календарі України за указом президента від 16 вересня 1997 року на підтримку ініціативи Міністерства юстиції України, Спілки юристів України та Спілки адвокатів України.

Професія юриста — одна з найбільш престижних та шанованих в Україні, адже їх діяльність сприяє удосконаленню чинного законодавства, підвищенню правової культури серед населення, а також утверджує і забезпечує права та свободи кожної людини. Це професійне свято людей, все життя котрих підпорядковано лозунгу: "Знати право, служити праву, захищати право".

Традиційно, щороку на юридичному відділенні Чернівецького кооперативного економіко-правового коледжу до Дня юриста проводяться заходи, що сприяють підвищенню професійної кваліфікації юристів, правової культури українських громадян. Так, 7 жовтня 2021 року відбулася студентська конференція на тему: «Право, держава і громадянське суспільство в умовах сучасних реформ».

З вітальним словом до студентів та викладачів звернулися заступниця директора-завідувачка юридичного відділення, кандидатка юридичних наук Фонарюк Олена Юріївна та доктор юридичних наук, викладач циклової комісії юридичних дисциплін Черновський Олексій Костянтинович.

У науковому заході взяли участь студенти 3 та 4 курсів юридичного відділення: Фрунзе-Цанке Юлія, Опаєць Діана, Карапчієвська Ангеліна, Калинич Надія, Ковальчук Анастасія, Ганзюк Яна та Романюк Богдана. Обговорювали актуальні на сьогоднішній день питання новацій у трудовому праві України, презумпції при реалізації права на донорство, кримінально-правові проблеми трансплантології в Україні, державну екологічну політику України, основні аспекти міжнародно-правового визнання, особливості захисту прав споживачів на сучасному етапі розвитку держави та медіацію у професійні діяльності юриста.

Завдяки науковому заходу молоді юристи можуть зробити свої перші кроки у науковій діяльності та долучитись до правової спільноти України, обрати для себе цікаві та перспективні теми для наукових досліджень.

View the embedded image gallery online at:
http://college.cv.ua/807-2021-10-07-conf#sigProGalleria6e03903b8e