ЧКФКЕП :: Всеукраїнський день відповідальності

Відповідно до постанови Верховної Ради України від 16.07.2021 No 1705-ІХ «Про встановлення Дня відповідальності людини», листа Міністерства освіти і науки України від 05.10.2021 No 1/9-517, з метою підвищення рівня відповідальності дітей та молоді на юридичному відділенні Коледжу викладачами юридичних дисциплін Марисей Н.І. та Шевчук Т.А. було проведено виховний захід на тему: «Відповідальність неповнолітніх осіб».

На захід було запрошено практичних працівників, інспекторів СЮП ВП ЧРУП ГУНП в Чернівецькій області лейтенанта поліції Кав’юк Олену Юріївну та Феровецьку Валентину Федотівну. Практичними працівниками було надано студентам інформацію щодо відповідальності неповнолітніх за вживання алкогольних напоїв, куріння в не відведених для цього місцях та розповсюдження наркотичних засобів.

Також студентами відділення були підготовлені цікаві доповіді на теми: «Поняття та види юридичної відповідальності» (Козак Анастасія), «Кримінальна відповідальність неповнолітніх» (Фрунзе-Цанке Юлія), «Стоп булінг» (Калинич Надія).

View the embedded image gallery online at:
http://college.cv.ua/810-2021-10-21-vidp#sigProGalleria3e5d303726