ЧКФКЕП:: Свято вручення дипломів випускникам

10 лютого 2022 року в Чернівецькому кооперативному фаховому коледжі економіки і права відбулись урочистості з нагоди вручення дипломів випускникам спеціальностей Харчові технології та Туризм.

Кожен з випускників склав останній іспит, довівши перш за все самому собі: до життя готовий! Попереду – невідомість, загадкове майбутнє. Позаду – тихий берег дитинства, до якого ще не раз захочеться повернутися. А сьогодні – прощання з ним… Невблаганно швидко плине час, все більше віддаляючи ті береги… Виринатиме серед них і коледж замріяною бригантиною, що понесла кожного у шалений вир життєвого океану, де штиль – тимчасове явище, а шторми – то іспити на зрілість, на витривалість, на людяність.

З вітальним словом до випускників, батьків та гостей свята звернувся Кошкаров Степан Андрійович, директор коледжу, доцент, кандидат економічних наук. Він побажав мудрих рішень і дій, високих навчальних та професійних досягнень, творчого натхнення, наполегливості та успіхів у всіх добрих починаннях, здійснення мрій і життєвих планів. Вітаючи випускників, запевнив, що обрані спеціальності є затребуваними сьогодні на ринку праці, а отримані знання дадуть можливість зробити перший крок у доросле життя.

Багато теплих слів та щирих побажань почули на свою адресу випускники від Борис Людмили Миколаївни, заступника директора відділення туристично-ресторанного обслуговування та харчових технологій та куратора 481 і 451 груп Оробець Наталії Федорівни. У теплих настановах йшлося про успішну самореалізацію випускників, віру в максимальну реалізацію творчих амбіцій випускників, наполегливість, постійне вдосконалення у професійній діяльності, отримання задоволення від своєї роботи.

Шановні випускники! Пам’ятайте, що старт вам дав Коледж! Нехай щасливим буде ваше майбутнє. Вам будувати нашу рідну Україну! Ви молоді, сильні, перспективні. Знання, отримані в коледжі, віддавайте на благо суспільства. Успіху у вашій кар’єрі, вагомих досягнень та нових перемог у житті!

У добру путь!

View the embedded image gallery online at:
http://college.cv.ua/826-2022-02-15-vipusk#sigProGalleria1ddc1965c4