ЧКФКЕП :: День юриста в коледжі

Професія юриста — одна з найбільш престижних та шанованих в Україні, адже їх діяльність сприяє удосконаленню чинного законодавства, підвищенню рівня правової культури серед населення, а також утверджує і забезпечує права та свободи кожної людини. Це професійне свято людей, все життя котрих підпорядковано девізу: "Знати право, служити праву, захищати право".

Традиційно, щороку на юридичному відділенні Чернівецького кооперативного фахового коледжу економіки  і права до Дня юриста проводяться заходи, що сприяють підвищенню професійної кваліфікації юристів, правової культури українських громадян. Так, 6 жовтня відбулася студентська конференція на тему: «Розвиток української держави в умовах активізації євроінтеграційних процесів та нової соціальної реальності», на якій студенти мали можливість дослідити такі актуальні теми, як: трудові відносини в умовах воєнного стану, правове регулювання сурогатного материнства в Україні та міжнародний досвід даного питання, встановлення опіки та піклування над дітьми в реаліях сьогодення, досліджували кримінальну відповідальність за перешкоджання законної діяльності Збройних Сил України та інших військових формувань, аналізували євроінтеграційні процеси у банківській системі України, характеризували медіацію як ефективний спосіб врегулювання спорів у воєнний час.

У науковому заході взяли участь студенти юридичного відділення: Шморгун Лілія, Карапчієвська Ангеліна, Калинич Надія, Лішман Єкатерина, Валаш Надія, Фрунзе-Цанке Юлія, Вітюк Надія.

Завдяки науковому заходу молоді юристи можуть зробити свої перші кроки у науковій діяльності та долучитись до правової спільноти України, обрати для себе цікаві та перспективні теми для наукових досліджень.

7 жовтня учасниками Юридичної клініки на чолі з керівником  Сташко Г.І., було проведено правовий квест на тему: «Юридичні обрії», де студенти старших курсів показали свої практичні навики та знання юридичних основ з різних галузей права. Перемогу здобула команда студентів 271 групи «Прайм».

Дорогі студенти-правники та молоді юристи!

Вітаємо Вас з нашим професійним святом – з Днем ЮРИСТА!

На вас покладено відповідальну місію - стояти на сторожі конституційних прав і свобод громадян України, моральності і милосердя. Саме ви формуєте правову культуру українського суспільства, повагу до Закону, правову політику держави.

Бажаємо Вам професійних звершень та успіхів, творчої наснаги, задоволення від навчання та постійного вдосконалення, і найголовніше – ніколи в майбутньому не розчаровуйтесь у нашому виборі професії!