ЧКФКЕП :: Міжнародний день бухгалтера – International Accounting Day

Вітаємо!

Сьогодні, 10 листопада, ми відзначаємо Міжнародний день бухгалтера!

Дата для професійного свята обліковців усього світу була обрана не випадково, адже саме 10 листопада 1494 року у Венеції була опублікована книга «Все про арифметику, геометрії і пропорції», автором якої був Лука Пачолі – італійський математик, засновник принципів сучасного бухгалтерського обліку.

У книзі автор спробував підсумувати знання про математику того часу. Одна з глав цієї книги називалася «Трактат про рахунки та записи». Пачолі описав використання журналів-ордерів та регістрів бухгалтерського обліку, також він зробив прогноз щодо того, що службовець не зможе спокійно лягти спати до тих пір, поки дебіт не зійдеться з кредитом. А ще у книзі було дано багато інших термінів та прикладів, які застосовуються донині. Одним словом, книга містила спеціальні знання, що необхідні для професійної роботи бухгалтера.

Для нас, як «нащадків» Луки Пачолі, великою честю є продовження його справи у XXI столітті, коли ведення бухгалтерського обліку стало не тільки необхідністю для усіх підприємств і організацій, але й цікавою та улюбленою справою справжніх професіоналів у сфері цифр та розрахунків.

Вітаємо всіх бухгалтерів, податківців, аудиторів з професійним святом!
Вітаємо наших студентів, в руках яких майбутнє вітчизняного бухгалтерського обліку!
Також вітаємо тих, хто ще не вступив на навчання, але чітко бачить себе серед людей, що змінять бухгалтерію на краще!

Від імені студентів економічного відділення,
студентка 321 групи та практикуючий бухгалтер Вікторія СТЕЦЮК

View the embedded image gallery online at:
http://college.cv.ua/875-2022-11-10-denbuh#sigProGalleria91745d6385