ЧКФКЕП :: Чому я стала волонтером?

Ми хочемо жити в успішній країні. А країну визначають люди. Коли кожен небайдуже ставиться до свого оточення і вирішує проблеми, які турбують, країна розвивається. Волонтери – це звичайні люди, які вкладають свій час, талант чи ресурси у втілення соціально корисних проєктів. Робити добрі справи можуть усі: діти, дорослі, люди з особливими потребами, компанії, організації та навіть цілі країни. Навіть одна добра справа здатна змінити суспільство, країну та світ на краще.

Як ніколи раніше волонтерство та благодійність є актуальними сьогодні в Україні. Адже в умовах воєнного стану люди, які стали свідками обстрілів, втратили дім, рідних та усе важливе й цінне, що було в їхньому житті, переживають негативні емоції та знаходитися в ситуації невизначеності, сьогодні вони потребують нашої допомоги. Тому я, Шутак Сніжана Дмитрівна, студентка 331 групи Чернівецького кооперативного фахового коледжу економіки і права, разом зі своїми подругами, вирішила допомагати переселенцям, які приїхали зі східної України, адаптуватися на новому місці. Так я стала волонтером.

Протягом війни ми – волонтери, допомагаємо підопічним – самотнім стареньким, людям з інвалідністю, жінкам з дітьми, батькам-одинакам та усім, хто потребує підтримки. Ми збираємо та видаємо продуктові пакети, займаємося з маленькими дітьми, влаштовуємо для них цікаві заходи.

Завдяки волонтерству кожен та кожна з нас може підтримати людей навколо. Це наш спосіб бути поруч у важкі часи.

В день волонтера я хочу привітати своїх колег-волонтерів та побажати усім сил та наснаги в боротьбі за нашу перемогу!