ЧКФКЕП :: Зустріч студентів з практичними працівниками – випускниками коледжу

З метою поглиблення професійно-спрямованого вектору навчання та зростання мотивації студентів до оволодіння професійними знаннями, 27 лютого була організована зустріч студентів спеціальності 076 «Підприємство та торгівля» з випускницею коледжу 2020 року Гав`юк Оксаною.

Нині Гав`юк Оксана Володимирівна – Директор філії групи компанії Nova Pay (Нова пошта), у її підпорядкуванні успішно працюють 76 кас Нової пошти Чернівецької області, чисельність персоналу яких налічує понад 400 працівників.

У своїй розповіді студентам Оксана згадала про чудові студентські роки, про значущість відповідального ставлення до освітнього процесу, про знання з фахових дисциплін, які знадобилися їй у майбутній професійній діяльності (особливо наголосила на важливості вивчення логістики, бухгалтерського обліку, комерційної діяльності, маркетингу та основ менеджменту). Також визначила риси, які знадобились для досягнення своєї мети – стати справжнім управлінцем у крупній міжнародній компанії.

Паралельно з практичною діяльністю, Оксана продовжує освітню діяльність, навчаючись в магістратурі Львівського торговельно-економічного університету, з яким наш Коледж має багаторічну та плідну співпрацю в рамках навчального комплексу «Кооперація».

Студенти ставили багато запитань та отримували детальні відповіді з практичного досвіду, що дозволило їм підтвердити істину: «Наше майбутнє залежить лише від нас самих, від нашої цілеспрямованості та наполегливості!»