ЧКФКЕП :: Тематичне заняття з навчальної практики для студентів освітньо-професійної програми Готельно-ресторанна справа

12 березня 2024 року з навчальної практики для студентів 241 і 242 груп викладачами Луцик Галина, Переверзева Тетяна і Шмельова Лілія проведено тематичне заняття-конкурс на найкраще володіння технікою сервування тематичних столів, зокрема за темою «Весняне натхнення».

Практична підготовка це одна з форм організації освітнього процесу та обов’язкова складова освітньо-професійних програм фахової передвищої освіти.

Навчальна практика зі спеціальності 241 Готельно-ресторанна справа сприяє поглибленню та закріпленню набутих теоретичних знань із фахових дисциплін; оволодінню студентами спеціальними компетентностями щодо сучасних технологій організації обслуговування гостей у закладах ресторанного господарства.

Під час конкурсу здобувачі освіти показали оригінальність концепції та реалізацію власних ідей, продемонстрували майстерність виконання та естетичність сервування.

Голова журі, випускниця коледжу Сіма Каріна, співвласниця ресторану «Romantic» високо оцінила роботу студентів та креативне відображення тематичної спрямованості заходу.

View the embedded image gallery online at:
http://college.cv.ua/983-2024-03-14-temat#sigProGalleria107100f305