ЧКФКЕП :: Національно-патріотичне виховання

В рамках всеукраїнського інфо-туру зустрічей за участю представників Третьої окремої штурмової бригади, 10 квітня в коледжі відбувся захід національно-патріотичного виховання, під час якого здобувачам освіти була роз’яснена необхідність активної участі громадян у захисті України та інформуванні про службу у лавах Збройних сил України. Захід відбувся за участю представника ІІІ окремої штурмової бригади на псевдо «Студент» та представника молодіжної організації «Центурія» на псевдо «Таліб».

Третя окрема штурмова бригада – добровольчий підрозділ, сформований у перші дні повномасштабного вторгнення. Третя окрема штурмова бригада сформована на тих самих принципах, на яких стоїть легендарний «Азов» та весь Азовський рух.

Базові світоглядні засади азовських підрозділів – україноцентризм, традиціоналізм, ієрархія й відповідальність. Пройшовши складний відбір, до їх лав потрапляють лише високомотивовані та сильні духом бійці, готові до постійного вдосконалення та важких боїв з ворогом на передовій.

З вірою в перемогу дякуємо ЗСУ за захист, за можливість здобувати освіту та за ініціативи студентської ради Коледжу оголошуємо збір коштів для III окремої штурмової бригади.

Просимо студентів та викладачів долучитися до спільної перемоги!

Скринька для збору коштів для підтримки наших військових знаходиться у фойє коледжу.